Uwell Cravat- leciutki pod

0
1323
Uwell Cravat

Uwell Cravat

Uwell Cravat to pod o chwytliwej nazwie, odpowiedź producenta na aktualne trendy na rynku. Czy wyróżnia się czymś jeszcze poza ciekawą nazwą? Zapraszam do lektury.

Uwell Cravat to pod stworzony z myślą o elegancji i wygodzie. Wbudowany akumulator o pojemności 300 mAh, co jest naprawdę niewiele, ale przy maksymalnej mocy 9 W już zmienia to sprawę. Mały akumulator rekompensuje USB C. Z przodu urządzenia są diody sygnalizujące poziom naładowania e-papierosa. Coś, na czym naprawdę skupił się producent to wielkość oraz waga urządzenia. Wymiary to 103.0 mm * 19.3 mm * 9.0 mm, a wykonany ze stopu aluminium w połączeniu z PCTG daje wagę tylko 20,5 g, więc naprawdę lekki. Producent na stronie często podkreśla, że dzięki wielkości urządzenia nie doświadczymy wybrzuszeń w kieszeniach czy torebkach. Kolory, w jakich występuje ten pod, są proste, bez skomplikowanej szaty graficznej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Uwell Cravat
Uwell CravatWkłady, w jakie wyposażone jest urządzenie to FeCrAl Meshed-H 1.2Ω i wszystko byłoby piękne gdyby nie sposób zalewania od boku. Gdyby sposób zalewania był rozwiązany jak np. w Vaporesso Luxe Q to naprawdę można by powiedzieć, że urządzenie jest idealne. Aktywowany poprzez zaciągnięcie, co z kolei sprawia, że jest nieskomplikowany w obsłudze, a dzięki elektronice aktywuje się naprawdę szybko.

Podsumowanie

Jeśli szukasz niewielkiego, lekkiego urządzenia to jest to sprzęt na pewno wart uwagi. Ma szansę na przebicie na rynku gdzie aktualnie królują pody. Niewielki akumulator w połączeniu z niewielką potrzebną mocą sprawia, że bez problemu podziała kilka, ładnych godzin bez konieczności ładowania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here