Hellvape Dead Rabbit 3 RTA – nowy królik nadchodzi

0
3174

Hellvape Dead Rabbit 3 RTA to kolejna odsłona dobrze znanego wszystkim królika, tym razem w wersji RTA, poprzednie dwa atomizery RTA o tej samej nazwie zbierały zazwyczaj pochlebne opinie, jak będzie tym razem ? Sprawdźmy, co najnowsza wersja kryję w środku.

Specyfikacja 

Wymiary: 25*50.5 mm
Pojemność: 2ml
Ustnik: 810
Waga: 59g
Baza: Dwie grzałki

Jak widać Dead Rabbit będzie posiadał w wersji TPD 2ml pojemności, natomiast po zastosowaniu szkła typu bulb, pojemność ta zwiększy się do 5.5,baza przeznaczona na dwie grzałki, pozbawiona jest ona słupków.

Kolorystyka 

Hellvape Dead Rabbit będzie dostępny w aż ośmiu wersjach kolorystycznych, więc wachlarz wyboru ulubionego koloru jest dość spory, narzekać raczej nie ma prawa nikt, bo każdy spokojnie znajdzie ten pasujący do jego preferencji.

Budowa

Tak jak wspominałem, deck jest bezsłupkowy na dwie grzałki, jednak jak wiemy z doświadczenia, spokojnie będzie można zamontować również jedną grzałkę i królik z pewnością świetnie sobie poradzi.

Górny przelot powietrza zastosowany w trzeciej wersji, wskazuję na to, że nawet mało doświadczone osoby z atomizerami RTA, powinny dać sobie radę i nie doświadczyć wycieków.

Podsumowanie 

Hellvape Dead Rabbit 3 na pewno znajdzie swoich fanów, tym bardziej wśród zagorzałych zwolenników tej serii, wszystko przemawia za tym, że może to być naprawdę dobry atomizer, deck zarówno na jedną jak i dwie grzałki, do tego dochodzi górny przelot powietrza oraz równomierne rozprowadzanie tego powietrza wokół grzałek. Pozostaje czekać, aż wpadnie w moje ręce i będę mógł go lepiej opisać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here