Uforce L Tank – kolejna propozycja od VooPoo.

0
894

Voopoo Uforce L Tank – kolejna propozycja od VooPoo. Tym razem dostajemy ulepszoną wersję atomizera  UForce. To bardzo ciekawe posunięcie, którego celem jest nadążyć za trendami dyktowanymi przez konkurencję. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

UForce- L Tank zachwyca swoim wyglądem. Metalowa część wewnętrznego zbiornika posiada piękną grafikę, jest to ostatnio częsty zabieg, patrząc na producentów Zeusa bądź Lost Vape. Lecz wygląd to nie wszystko.
Atomizer posiada aż trzy tryby regulacji przepływu powietrza. Zapewnia to możliwość dostosowania indywidualnych parametrów palenia. Wyróżnia to atomizer spośród produktów konkurencji.


Voopoo Uforce L Tank zasilany jest sprawdzonym systemem grzewczym TPP. Poznaliśmy go bliżej w odsłonach DRAG X PRO lub Drag X Pro Professional. Gwarantuję on dobrą jakość smaku oraz bardzo długą żywotność.

W pudełku dostaniemy 2 grzałki o innej oporności, które pozwolą wybrać idealne ustawia dla posiadacza sprzętu.


Pojemność urządzenia to aż 4 ml. To całkiem dużo, ale możliwa jest zamiana zespołu na system PNP Coil. W zestawie dostaniemy również zamienne szkło, które pozwoli osiągnąć aż 5.5 ml. pojemności.

Specyfikacja:
Wymiary: 25×57 mm.
Waga: 92g
Materiał: Stal nierdzewna
Pojemność: 4 ml.
Drip tip: 810
Gwint: 510

Podsumowanie:

Voopoo Uforce L Tank to bardzo ciekawy wybór, który z pewnością pozwoli doznać pełni smaku wlanego płynu. Nie odstępuję niczym od konkurencji, co czyni go świetnym wyborem. Dostaniemy go w w serii Drag 4 oraz jako

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here