VOOPOO Drag X Plus Kit – więcej i lepiej?

3
13045

Na pewno wielu z Was słyszało o ostatnim bestsellerze jakim jest Drag X/S. Co jak co ale zdobyć takie uznanie wśród obecnego „przesyconego” rynku nie jest łatwe do zrobienia. VOOPOO wciąż idzie za ciosem i postanowił… wypuścić jeszcze raz to samo? Można tak na początku pomyśleć chociaż nowy Drag X Plus został ciekawie zmodyfikowany ale czy w prawidłowy sposób?

Przede wszystkim trzeba pierw zaznaczyć, że Drag X Plus nie jest już pod modem lecz po prostu… box modem. Przyznaje, że nie spodziewałbym się takiego zabiegu patrząc na dopisek „Plus” w nazwie niemniej jednak nie jest to fakt, który powinien odrzucić a wręcz zaciekawić i skusić większe grono konsumentów.

Dostajemy tak naprawdę więcej niż wcześniej. Co to znaczy? Maksymalnie 100W regulowanej mocy i zasilanie akumulatorem 21700 (bądź 18650). Oczywiście cała praca odbywa się dzięki znanemu już chipowi GENE.FAN 2.0 zastosowanemu w Drag Max. Tak naprawdę wyróżnić się mogą zaledwie dwie rzeczy, czas podania napięcia wynoszący 0,001 sek. oraz dwa interfejsy (poziomy i pionowy). Port USB-C oczywiście musiał się pojawić i wraz z nim funkcja szybkiego ładowania.

Co ciekawe, Drag X Plus jest prawie tych samych rozmiarów co poprzednia wersja co zdecydowanie idzie na „plus”… hehe. Tak naprawdę do zmian zaliczymy jedynie pojawienie się klasycznego konektora 510 oraz sam wygląd interfejsu. Reszta kompletnie bez zmian.

Do wyboru mamy 5 kolorystyk widocznych na zdjęciu poniżej.

 

Wcześniej mieliśmy wkład PnP na grzałki PnP (ba) a teraz uwaga uwaga… dostaniemy wkład TPP na grzałki… TPP! W sumie no nie do końca wkład jaki widzieliśmy w starszej wersji ale powiedzmy już, że atomizer. Co prawda może niestandardowy ale jednak. Pomimo pojawienia się gwintu i bazy to nasz zbiornik z grzałką wciąż są wkładem. Nowy standard (TPP) ma za zadanie oddanie JESZCZE LEPSZEGO smaku itp itd… czyli w sumie to co zawsze. Jeśli zaś te „perfekcyjne” grzałki wam nie podpasują to się nie przejmujcie gdyż do wspomnianej bazy zamontować możemy starszy zbiornik PnP. Czyyyyli idąc tym tropem również użytkownicy wcześniejszych wersji mogą zaznać kunsztu inżynierii pod nazwą TPP.

 

Cena jaką nam teraz przyjdzie zapłacić za VOOPOO Drag X Plus to 52$ czyli 195 zł. Osobiście jestem trochę podjarany tym modelem. Nie decydowałem się na zakup starszych wersji ze względu na sam charakter poda. Na pewno nie tylko ja tak miałem więc wierzę, że Drag X Plus zdobędzie spore grono fanów ale czy takie samo jak zwykły X/S?

3 KOMENTARZE

  1. ja używam 18650 bo jest przejsciówka w zestawie HG2 20amper nie przekraczam 40W więc aku 20amper mi styka ale najlepiej 30amper kupić zeby miec pełną moc w zanadrzu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here