Innokin EQ FLTR – Idealny dla rzucających palenie?

0
1992

Innokin prezentuje nowy sprzęt nazywany EQ FLTR. Od razu rzucając okiem kojarzy mi się z pewnym podgrzewaczem tytoniu. Nie mniej jednak założenie ma podobne, czyli być przyjaznym dla tych, którzy chcą porzucić analogowe papierosy. Wszystko to za sprawą szeregu rozwiązań które mają za zadanie dać jak najbliższe wrażenia temu.

Kolorystyka jest bardzo podstawowa, ale to dobrze, bo nie zrazi potencjalnego użytkownika. Nie raz mam sytuację, że gdy klient widzi milion kolorów od popularnych producentów, to od razu uważa to za niepoważne i zostaje przy swoich kopciuchach. Ten przyjazny design ma odmienić tą sprawę.

Ustnik opcjonalny to w pełni biodegradowalny ustnik, który ma imitować uczucie klasycznego papierosa. W tym wypadku próbując już wcześniej tego właśnie rozwiązania, mogę powiedzieć, że jest ono bardzo wygodne lecz i czasami denerwujące. Jeżeli macie problem z często mokrymi ustami, to takie ustniki mokną i stają się niekomfortowe. Zatem pojawia się dodatkowa opcja do zakupu dla długiego komfortowego wapowania. Na szczęście można spokojnie używać tego urządzenia bez tego.

Mała zatyczka, ma dbać właśnie o to, by nie brudził się ustnik. Nie każdy będzie chciał z tego korzystać, ja sam osobiście jestem w tej grupie. Jednak druga część wybierze ten sprzęt właśnie dlatego, że ma taką opcje. Nie raz spotykam się z ludźmi którzy sięgają po Aegisa Boosta tylko przez zatyczkę w zestawie.

Sam kardridż ma budowę z wymienną grzałką. Zatem nie martwcie się o nadmiar śmieci w tym temacie. Dzięki temu rozwiązaniu spada także koszt grzałki który wraz z ilością elementów wzrasta. Zatem o drogie grzałki nie macie się co martwić, a dodatkowo zespoły typu SCEPTRE 1.2 Ohm są bardzo wytrzymałe.

Nalewanie jest banalnie proste a sam system znany już chyba każdemu. Zawleczka od boku może nie koniecznie wydawać się najlepszym miejscem na nalewanie, ale do tego da się przywyknąć. Przynajmniej system wymusi nie zalewanie do samego końca, a co za tym idzie mniejszy efekt podciśnienia w zbiorniku który jest negatywny.

https://www.innokin.com/hubfs/Product%20details%20page%20material/EQ%20FLTR/9.jpgSystem automatycznego zaciągnięcia ułatwia korzystanie do maksimum. Używanie przycisku często jest bardzo problematyczne dla osób które mają pierwszy raz styczność z epapierosem. Co więcej, dzięki temu nie będzie zjawiska nadmiernego spalania grzałki.

https://www.innokin.com/hubfs/Product%20details%20page%20material/EQ%20FLTR/10.jpgCałe urządzenie w konstrukcji jest banalnie proste. W środku umieszczony został akumulator 400mAh który nie jest jakichś pokaźnych osiągów, ale też nie ma co więcej od niego wymagać. Zapewni użytkowanie na cały dzień więc czego chcieć więcej?

Cena

19$ to aż śmiesznie niska cena. Dla osób które chcą rzucić palenie jest wręcz idealny. Jestem przekonany, że wiele osób właśnie z tym urządzeniem porzuci tradycyjne papierosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here