SnowPlus Lite POD – mały, ale wydajny

0
1056

Czekając na materiały do recenzji często nie wiem dokładnie ile sztuk sprzętu od danego producenta otrzymam. SnowPlus wysłał mi dwa swoje modele do recenzji. Dzisiaj przyjrzę się Lite POD, czyli budżetowej wersji PRO, którego opisywałem w zeszłym tygodniu.

Dedykowana cena na stronie producenta to tylko 14.99$, czyli niecałe 80 zł. POD posiada 450mAh wbudowanej baterii co według twórców ma wystarczyć na 300 zaciągnięć. Dodając do tego dawkę nikotyny w postaci 33 mg/ml wydaje się to wystarczające na cały dzień wapowania.

Podczas każdej recenzji staram się przez cały dzień korzystać wyłącznie z opisywanego sprzętu żeby jak najlepiej odczuć wrażenia z użytku. SnowPlus Lite zdecydowanie nie zawiódł moich oczekiwań. Korzystając z otrzymanego wraz z nim kartridża z płynem o smaku lodowego arbuza nie odczułem niedoboru nikotyny. Sam smak płynu, jak na tak skromne urządzenie, był absolutnie genialny.


Niestety powtarza się ten sam minus co w przypadku SnowPlus PRO, czyli delikatne uczucie przypalenia zespołu grzewczego przy końcówce płynu w zbiorniku, mimo tego, że poziom liquidu nie spadł poniżej normy. Bywało to dosyć irytujące, szczególnie w momencie kiedy nie miałem dodatkowego zbiornika na wymianę.


Podsumowując:
Uważam, że gdyby „uwolnić” maksymalną zawartość nikotyny w liquidzie w naszym kraju to wejście takiej firmy jak SnowPlus na nasz rynek mogłoby mieć bardzo dużo sensu. Urządzenia są świetnej jakości, a każdy smak płynu, który testowałem odpowiadał moim wymaganiom.

Recenzja poprzedniego produktu, czyli SnowPlus PRO POD znajduje się tu.
O SnowPlus Lite POD możecie poczytać pod tym linkiem.
Więcej produktów firmy SnowPlus znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here