SnowPlus Pro POD – czy zamknięty system ma sens?

0
1009

E-papierosy z wkładami uzupełnionymi liquidem kojarzyły mi się raczej kiepsko. Czy SnowPlus PRO POD zmienił to nastawienie? Przekonajmy się.

W Polsce e-papierosy na gotowe wkłady z liquidem kojarzą się nam raczej z tanim, plastikowym sprzętem dostępnym w sieciówkach. Głównymi modelami z którymi się spotykałem były ePen z Vype i Juul. Oba miałem możliwość przetestować i wypadły tragicznie. Nic więc dziwnego, że do testów e-papierosa firmy SnowPlus podchodziłem z dużą rezerwą.

Wersja PRO ma wbudowaną baterię o pojemności 450mAh co, wydawało mi się, nie będzie czynić go zbyt wydajnym. Wynagradzać miało to pełne naładowanie w ciągu maksymalnie 20 minut dzięki portowi USB-C.

Do zestawu otrzymałem również wkłady z czterema różnymi smakami płynów:
– Ice watermelon (chłodny arbuz)
– Milk tea (mleczna herbata)
– Ice mint (mięta lodowa)
– Salted lemonade (solona lemoniada)

Przy testowaniu SnowPlus PRO najczęściej towarzyszył mi ostatni z wymienionych liquidów.
Czy byłem do niego nastawiony sceptycznie? Oczywiście, opisany smak jest dosyć niecodzienny, ale bardzo mocno mi zasmakował. Nie jest mdlący, pozostawia lekką kwaskowatość na wdechu i do tego doprawiono go lekką kooladą. Na gorące dni był wprost idealny.

Wracając do samej funkcjonalności SnowPlus PRO. POD jako zestaw czysto podręczny sprawdził się wprost doskonale, bateria wytrzymywała kilka godzin regularnego wapowania, a szybkie ładowanie w kilka minut przywracało go do stanu używalności. Jedynym mankamentem jaki zauważyłem to spadek jakości zespołu grzewczego w kartridżu po zużyciu ok. 3/4 wkładu. Pojawiało się delikatne uczucie spalenizny.

Podsumowując cały tekst stwierdzam, że jeśli zamknięte systemy sprzedawane w Polsce byłyby chociaż w zbliżonej jakości do SnowPlus PRO to przyjęłyby się zdecydowanie lepiej niż dotychczas. E-papieros jest bardzo solidny i wykonany z wysokiej jakości materiałów (matowe wykończenie). Kartridże (mimo delikatnego luzu) trzymają się mocno za pomocą magnesu, nie wypadają w trakcie używania.

Więcej produktów firmy SnowPlus znajdziecie tutaj.
Więcej o SnowPlus PRO POD możecie poczytać pod tym linkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here