Oxva Origin 2 -lepszy od Draga?

0
3652
Oxva Origin 2

Oxva Origin 2

Oxva, mimo że jest młodym producentem to na swoim koncie ma już całkiem ciekawą serię urządzeń Origin. Dzisiaj zapoznamy się z urządzeniem Oxva Origin 2. Niczym specjalnym się nie wyróżnia, ale jest ciekawą opcją dla fanów Draga X czy Draga X Pro

Oxva Origin 2 jest to mod-pod, który wielkością nie odbiega o innych tego typu urządzeń. Zasilany pojedynczym akumulatorem 18650. Maksymalna moc, jaką możemy z niego wydobyć to 80 W. Ładowanie oczywiście USB C 5 V/ 2 A. Na frontowym panelu znajdziemy przyciski do regulacji mocy, przycisk „fire button” oraz niewielki ekran. Na wyświetlaczu są podstawowe informacje takie jak oporność grzałki, moc, poziom naładowania baterii.
Wykonany ze stopu cynku w połączeniu z PCTG co uczyniło go odpornym na uderzenia, ale nie ma dodanej żadnej normy IP. Co ciekawe materiałowa część urządzenia wykonano ze skóry, więc czuć tutaj delikatnie inspirację firmą Aspire. Dostępny jest w sześciu kolorach, które zaprezentowane są na stronie producenta.

Oxva Origin 2

Wkład urządzenia jest pozbawiony wycieków co na pewno daje przewagę nad rodziną Voopoo Drag, zwłaszcza że zalewany jest również od dołu. Regulowany przepływ powietrza oczywiście rozwiązany tak jak we wspomnianych Drag’ach.
Wybierając Oxva Origin 2 zyskujemy naprawdę duży wybór grzałek. Każdy rodzaj zaciągania jest w stanie te urządzenie zapewnić. DL, RDL czy nawet MTL. Dobra opcja dla osób niezdecydowanych. Producent przy opisie grzałek zamieścił również informację, dla jakiej mocy nikotyny są one przeznaczone.
Oxva Origin 2

Podsumowanie

Oxva Origin 2 jest bardzo ciekawą alternatywą serii Voopoo Drag. Na plus na pewno przemawiają starania producenta w kwestii eliminacji wycieków liquidu oraz ilość dostępnych grzałek. Poza tym to jak każdy inny pod-mod.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here