VooPoo Drag X – konkurencja dla RPM80?

0
19617

Wraz z Drag’iem S VooPoo pokazało Draga X, jego odpowiednik na akumulator 18650 oferujący większe osiągi.

Wygląd mocno zbliżony do podstawowej wersji z wbudowanym akumulatorem. Zaledwie trochę wyższy, ale dalej smukły.

Gniazdo akumulatora

Mieści ogniwo 18650, dzięki czemu mamy możliwość zmiany akumulatora na naładowany w dowolnej chwili, już nie ogranicza nas zamknięcie do wbudowanego akumulatora z ograniczoną żywotnością.

Szybkie ładowanie

Ponownie port USB-C, producent podaje możliwość szybkiego ładowania 2A, więc gdy awaryjnie zajdzie potrzeba naładowania szybko ogniwa bez zewnętrznej ładowarki to ten mod pod sprawdzi się idealnie.

Kompatybilność grzałek

Wchodzą nowe typy grzałek pozwalające na pełne wykorzystanie mocy jaką dysponuje, a to aż 80W maksymalnie, powstała grzałka PnP-VM6 z zakresem mocy 60-80W. Oczywiście voopoo nie zapomniało tutaj o poprzednich typach, jest kompatybilny z całą serią PnP czyli z grzałkami dedykowanymi do sprzętów takich jak VooPoo Drag Baby Trio czy chociażby Vinci.

Zakres mocy

Tutaj ogromny plus, maksymalna moc została utrzymana jak w vinci X na poziomie 80W więc używanie bazy RBA z fused claptonem będzie bardzo komfortowe

Wygląd

Tutaj mamy nowy kierunek, już nie kwadrat a wygodny walec z miękką skórą zapewniającą pewny chwyt, są też opcje z imitacją karbonu zamiast skóry.

System „osiągnięć”

To chyba najgorszy pomysł jaki widziałem. Osiągnięcia wskakują po rangach jak w grach, w zależności od długości użytkowania sprzętu, voopoo zapomniało chyba po co EIN zostały stworzone robiąc sobie grę z e papierosa.

Pod ale nie taki zwyczajny

VooPoo deklaruje, że ich pod różni się od konkurencji, natomiast szczerze mówiąc poza płynną regulacją przepływu powietrza nie widać tutaj wielkich rewelacji. Kształt bardziej nawiązujący do klasycznych atomizerów, przejrzysty zbiornik by móc ciągle kontrolować poziom płynu. Dodatkowo w przyszłości zapowiedzieli rozszerzyć ofertę o adapter na klasyczny pin 510, dzięki czemu będzie można z niego zrobić zwykłego boxa.

Cena i premiera

I cena tutaj jest dosyć przystępna jako urządzenie 2w1, to 57$ w przedsprzedaży.
Premiera zaplanowana jest na 18 maja 2020. Niestety z pokazanych 7miu kolorów, dostępne są tylko 2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here