BSKR V3 MTL RTA- montaż grzałki i ułożenie bawełny!

0
1678
BSKR V3 MTL RTA to najnowszy parownik z serii Berserker. Atomizer ten korzysta z insertów, a klasyczny pierścień poszedł w zapomnienie. Tak jak pisałem w artykule o tym parowniku, postanowiłem go zakupić, a poniżej znajdziecie instrukcję montażu grzałki.

 

Grzałka/bawełna

BSKR V3 MTL RTA to parownik do wapowania stylem MTL, czyli do gry wszedł ponownie mój klasyczny zestaw, którego używałem w tej instrukcji.

– drut Geekvape Ni80 26 ga,
– bawełna BP Pro Vape Cotton.

 

Montaż grzałki

Patrząc na deck, nie ma w nim niczego skomplikowanego, ale mimo to, ludzie miewają z tym parownikiem pewne problemy. Zacznijmy od samego montażu grzałki.

Rzeczy na których warto się skupić to: odległość od środka i wysokość. Grzałka zamontowana zbyt daleko lub krzywo; nie będzie otrzymywała odpowiedniej ilości powietrza, także warto spędzić nad tym dłuższą chwilę, bo atomizer odwdzięczy się wtedy lepszym oddaniem smaku.

 

Ułożenie bawełny

Niezwykle istotną rzeczą w tym parowniku jest ułożenie bawełny. Względem poprzedniej generacji, tutaj rozwiązanie producenta jest zupełnie inne i stosunkowo łatwo o wycieki, przy źle dobranej ilości nośnika.

Bawełny powinno być sporo, ale nie trzeba sugerować się ilością ze zdjęcia. Ja sam korzystam głównie z płynów 50/50, także muszę jej dawać trochę więcej. Dodatkowo, moje grzałki nie rozgrzewają się do dużych temperatur, także ilość odparowanego płynu nie jest duża.

Technika ze zdjęcia jest jedną z wielu, widziałem też, że część osób docina bawełnę na długość „nakładki” i umieszcza bawełnę tylko w otworze na liquid.

Obie te techniki jednak łączy jedna rzecz– otwór ze zdjęcia musi być całkowicie zakryty przez nośnik (bawełnę). Dzięki temu płyn nie będzie się dostawał bezpośrednio do grzałki.

 

Zrobione!

W tym momencie pozostaje Wam już tylko uzupełnić zbiornik ulubionym płynem i cieszyć się świeżo zamontowaną grzałką! BSKR V3 MTL RTA to bardzo ciekawy parownik, a jego pojemność jest niebywałym atutem. Oddanie smaku jest na bardzo przyzwoitym poziomie, uzupełnianie płynu jest banalne i wygodne; czego chcieć więcej?

Więcej na temat Vandy Vape Berserker V3 MTL RTA możecie przeczytaj tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here