Aspire Flexus Stik – godny następca

5
4091

Aspire Flexus Stik to następca dobrze już znanego Flexusa Q, firma Aspire kolejny raz raczy nas nowym sprzętem, co zmieniło się względem poprzednika? Myślę, że całkiem sporo, dlatego przyjrzyjmy mu się bliżej.

Specyfikacja

 • Wymiary: 22×112.8mm
 • Tryb pracy: 3 tryby pracy
 • Bateria: 1200mAh (wbudowana)
 • Pojemność: 2ml
 • USB Typ C
 • Grzałki: AF

Kolorystyka 

Do wyboru mamy, aż 6 wersji kolorystycznych, jak dla mnie faworytami w tym zestawieniu są odcienie czerwony oraz srebrny, gdyż posiadają ciekawe wykończenie na samym środku urządzenia.

Grzałki 

Flexus Stik będzie korzystał dokładnie z tych samych grzałek, co Flexus Q czyli AF, grzałki posiadają dwie oporności, a mianowicie 0.6 oraz 1.0. Umożliwiają pracę kolejno w przedziale 15-18 W oraz 12-15 W, warto zaznaczyć, że obydwie są zbudowane na siatce mesh.

Budowa 

Flexus Stik będzie miał możliwość korzystania, zarówno poprzez zaciąg, jak i przyciskiem, który umiejscowiony będzie pod urządzeniem, dodatkowo będzie posiadał rotacyjny system ustawienia przepływu powietrza, szybkie ładowanie zapewnia port USB-C.

Podsumowanie 

Aspire Flexus Stik wydaję się bardzo dobrą kontynuacją serii Flexus, większa bateria, budowa podobna do klasycznych sticków na pewno znajdzie swoich odbiorców. Myślę, że sprzęt będzie doskonały dla osób, które szukają prostego urządzenia z dość dużą baterią. Trzy stopniowy tryb pracy pozwoli na znalezienie odpowiedniego dla siebie, ustawienia. Zdecydowanie będę chciał, ten sprzęt w swojej kolekcji, miałem okazję korzystać z Flexusa Q i byłem bardzo zadowolony, więc myślę, że tu będzie podobnie.

 

5 KOMENTARZE

 1. Cześć! Po tygodniu uzytkowania swiruje. Co to za dyskoteka. Po podlaczeniu do ladowania mruga kazdym kolorem po kolei. A gdy go odłączę i przyciskam przycisk pali sie fioletowa ktorego nie ma w instrukcji. No i oczywiscie nie podgrzewa. Jakas blokada nie opisana w instrukcji albo juz sie popsul. To po nocy z ładowaniem tak sie stalo.

 2. kupiłam w sklepie i po około 2tyg albo światełko świruje przy zaciąganiu albo wgl dym nie leci 😐 i nie świeci mi pani powiedziała że 8 mies gwarancji…na czym będzie polegać? wymiana e papierosa czy oddają pieniądze?

  • Hej! Producenci oferują 6-miesięczną gwarancję.
   W przypadku sieci VCP w momencie składania formularza reklamacyjnego można nadmienić, co klient preferuje w przypadku pozytywnej decyzji działu reklamacyjnego.

 3. byłam dziś i okazało że musiało powietrze dostać 😜 zapomniała mnie poinformować że co jakiś czas trzeba zmieniać ale w razie jak nie zmieni i będzie tak dalej mam przyjść z reklamacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here