Geekvape 1FC – „długopis” w stylu serii Aegis

0
10664
geekvape 1fc

Geekvape 1FC stylistyką nawiązujący do popularnej linii Aegis, to pierwszy tak mały e-papieros od producenta wyposażony w technologię fast charging. Jest niezwykle prosty w obsłudze, a przy tym nie rzuca się w oczy.

geekvape 1fc colours

Geekvape 1FC jest dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: srebrnym, niebiesko-srebrnym, gunmetal, czarnym i tęczowym.

Najbardziej charakterystycznym elementem 1FC jest zasilanie. Bateria ma 550 mAh pojemności. To niezbyt dużo, jednak przy kartridżach znajdujących się w zestawie powinna wystarczyć na cały dzień wapowania. Jest wyposażona w port USB-C. Wystarczy zaledwie 15 minut, aby w pełni ją naładować.

Geekvape 1FC już w pierwszym skojarzeniu przywodzi na myśl serię Aegis. Słuszny trop. Nie chodzi wyłącznie o design, ale i o wykonanie. Obudowa zrobiona jest ze stopu cynku, czyli wytrzymałego materiału odpornego na wstrząsy i zadrapania. W przeciwieństwie do rodziny Aegis, Geekvape 1FC nie posiada jednak certyfikatu IP67 ani IP68.

geekvape 1fc pod

Kartridż napełnia się od góry, dzięki czemu Geekvape zminimalizował ryzyko wycieków. Dostępne rezystancje to 0,8Ω i 1,2Ω (odpowiednio 12-16W i 8-12W). Moc można regulować w zakresie 3 trybów (high, medium, low) za pomocą przycisku fire button. Całość zaprojektowano w taki sposób, aby wydobyć z liquidu maksimum smaku przy jednoczesnym zachowaniu jak najsilniejszego throat hitu.

Nowy stick-pod 1FC od Geekvape zapowiada się na bardzo poręczne i prawie bezobsługowe urządzenie. Największym plusem jest z pewnością szybkość ładowania. Geekvape lubuje się ostatnio w dopiskach FC. Trzeba przyznać, że wychodzi im to całkiem nieźle. 1FC zadowoli użytkowników EIN, którzy nie chcą nosić w kieszeni cegłówki, a jednocześnie cenią sobie wysoką jakość wykonania. Więcej przeczytacie o nim tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here