Vandy Vape Pulse AIO – wszystko w jednym?

0
2369
źródło: https://www.healthcabin.net/

Urządzenia w stylu Billet Boxa mocno wpisują się w ostatnie trendy na rynku. Czy Vandy Vape Pulse AIO będzie warty uwagi? Zobaczymy.

Ostatnio szum wokół Vandy Vape trochę ucichł. Przez ostatnie miesiące nie wydali nic wartego szerszej uwagi, ale Pulse AIO wraz ze swoimi możliwościami zasługuje na odrobinę czasu antenowego. Producent przygotował szereg możliwości.

Specyfikacja i zawartość opakowania:
źródło: www.vandyvapeW pierwszej kolejności rzuca się w oczy fakt, że pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów Vandy Vape Pulse AIO zasilany jest pojedynczym akumulatorem 21700 (producent dorzuca adapter na 18650 do zestawu). Dodatkowo będąca już standardem możliwość ładowania poprzez port USB-C. Zakres mocy, w którym operuje urządzenie to 5-80W co powinno być w zupełności wystarczające jak na obecne standardy. Vandy Vape oprócz kartridża na grzałki dedykowane dorzuca do pudełka również bazę RBA, która powinna bardzo zainteresować fanów własnoręcznie kręconych grzałek.

źródło: www.vandyvape.comGrzałki:
Zasób oferowanych przez producenta zespołów grzewczych jest bardzo szeroki. Powinien zadowolić fanów mocnego zaciągania dopłucnego (DL) oraz zwolenników klasycznego metodą usta -> płuca (MTL).

źródło: www.vandyvape.comNalewanie płynu:
Uzupełnianie liquidu odbywa się w sposób znany z innych urządzeń tego typu. Użytkownicy DotAIO tak jak ja mogą pamiętać jak potrafiło być to irytujące w kwestii zapowietrzania się i oddawania nadmiaru płynu, niestety dla mnie to pierwszy minus Vandy Vape Pulse AIO.

źródło: www.vandyvape.comBaza RBA:
Czas na omówienie wspomnianej wyżej bazy do własnoręcznego kręcenia grzałek. Nie jest zbyt obszerna co nie pozwoli nam na zbudowanie bardzo dużej grzałki, której celem mógłby być cloudchasing. Jednak powinna być w zupełności wystarczająca dla fanów zaciągania usta -> płuca czy delikatnego zaciągania się bezpośrednio do płuc.

źródło: www.vandyvape.comWarianty kolorystyczne:
Vandy Vape przygotowało sześć wariantów kolorystycznych w barwach typu „oszronione”. Na pewno jest to dosyć ciekawy zabieg co pozwoli użytkownikom zwrócić uwagę na nietypowe barwy urządzenia.

Podsumowując uważam, że Vandy Vape Pulse AIO może być ciekawym graczem na rynku w urządzeniach typu AIO czy PODMOD. Przyciąga uwagę nietuzinkowym wyglądem, a producent oferuje sporo możliwości spersonalizowania użytku. Każdy użytkownik e-papierosów powinien znaleźć w nim coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here