Wotofo Profile PS Dual Mesh – podwójna dawka smaku

0
2088
Wotofo Profile PS Dual Mesh został stworzony przy kolaboracji z uznanym w świecie waperskim MR.JUSTRIGHTEM1, odpowiada on za tworzenie, najlepszych na rynku grzałek typu mesh. Jak wypadła jego współpraca z firma WOTOFO przy tworzeniu Profile PS o tym, przekonamy się w tym artykule.

 

Specyfikacja

Średnica jak widzimy, wynosi 28.5 mm, co stawia go raczej w półce dość szerokich atomizerów, wysokość 35.5 mm sprawia, że nie będzie on wystawał nie wiadomo jak ponad naszego moda, co jest spotykane w przypadku parowników RDA.

Kolorystyka

Do wyboru mamy 6 odsłon kolorystycznych, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, od klasycznego czarnego po kolor tęczowy, chociaż dla mnie jak już wiele razy podkreślałem, najlepsze jest to co klasyczne.

Budowa

Jak widzimy, na decku będziemy, mogli zamontować aż dwie siatki mesh, co jest jak dla mnie bardzo dobrą opcją, rozwiązanie jak do tej pory niespotykane i myślę, że może okazać się strzałem w dziesiątkę. Za regulację bocznego, kierunkowego przepływu powietrza odpowiada kopuła. Z boku znajdują się również trzy rzędy podłużnych nacięć.

Nawet początkująca osoba nie powinna mieć, problemów z ułożeniem bawełny w tym parowniku, studzienki są głęboki, bo aż 3 ml pojemności.

Teraz największa nowość. Twórcy atomizera zaprojektowali szeregowe albo równoległe podłączenie grzałek. Co więcej, zrobili to tak prosto, jak tylko możliwe — nie za pomocą dwóch różnych decków, ale za pomocą dwóch pinów o różnej konstrukcji.

Podsumowanie

Wotofo Profile PS Dual Mesh to nie lada gratka dla ludzi poszukujących smaku, budowa atomizera sprawia, że mamy do dyspozycji deck z możliwością, zamontowania dwóch siatek mesh, liczne piny w zestawie dają nam opcje korzystania ze squonka, jak i klasycznego moda. Osobiście uważam, że kolaboracja MR.JUSTRIGHT1 i WOTOFO wyszła wszystkim na dobre i otrzymaliśmy świetny parownik.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here