DOVPO Blotto Single Coil RTA- kolejny smakowiec!

0
1206

Firmy DOVPO chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, zasłynęła na rynku dużą ilością jakościowych produktów. Blotto to seria stworzona we współpracy z Vaping Bogan- zagranicznym recenzentem. Zarówno wersja większa jak i mniejsza, zyskały w Polsce (i na świecie) ogromną popularność. Teraz przyszła kolej na najmniejszy atomizer z serii- Blotto Single Coil RTA.

 

Specyfikacja:

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wysokość: 50mm
  • Średnica: 23mm
  • Pojemność: 2ml (TPD Version), oraz 5.8ml
  • Waga: 56g

 

Kolorystyka:

Kolorów wielu nie ma, znajdziemy tutaj tylko klasyczne wersje, czyli: czarny, gunmetal i srebrny.

 

Budowa:

Zasadniczo wielu różnić tutaj nie znajdziemy. Producent wzmocnił jednak pierścień do kontroli przepływu powietrza, oraz samą bazę. W poprzednich wersjach Blotto zdarzały się problemy z tymi elementami, ale teraz już nie powinny występować.

Blotto Single Coil RTA z średnicą na poziomie 23mm będzie pasował do większości zasilań bez najmniejszych problemów. Zastanawiacie się pewnie co z jego wysokością? Jeżeli ta będzie Wam przeszkadzać, to można pokusić się o zamontowanie go na zasilanie typu side-by-side. Większość z nich ma limit średnicy atomizerów do 24-25mm, a Blotto Single Coil jak wyżej wspomniałem ma tylko 23mm.

W poprzedniej wersji można było zamontować pojedynczą grzałkę, jednak nie było to optymalne. Delikatne zmniejszenie komory i średnicy parownika; mają tą sytuację poprawić. Parownik już teraz cieszy się bardzo dobrą opinią wśród recenzentów, chwalone są głównie smak i gładki przepływ powietrza.

W pudełku:

Zawartość może się nieznacznie różnić, ale ta „podstawowa” wersja zawiera: atomizer z prostym szkłem, dwa dodatkowe szkiełka bubble (w tym ultem), otwieracz i inne akcesoria.

 

Podsumowanie:

Blotto Single Coil RTA by Dovpo & Vaping Bogan to świetny atomizer na jedną grzałkę także jeżeli szukacie czegoś mniejszego, to warto się nim zainteresować. Fani serii Blotto pewnie już go mają na oku! Tylko czekać aż pojawi się w rankingach „TOP 5 parowników na jedną grzałkę„.

Więcej o Blotto Single Coil RTA by Dovpo & Vaping Bogan możecie przeczytać tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here