Dovpo Blotto RTA Mini – czy aby na pewno było to potrzebne ?

0
2634

Jakiś czas temu (dość spory czas), firma Dovpo w wyniku współpracy ze znanym YouTuberem Vaping Boganem wprowadziła do sprzedaży atomizer o nazwie Blotto RTA. Urządzenie wyróżniało się niezwykłym designem i przemyślaną konstrukcją, a także obsługą jednej lub dwóch grzałek. Parownik szybko zyskał popularność i dobre notowania wśród waperów. Po sukcesie Blotto RTA Dovpo zdecydowała się wypuścić wersję Mini, czy to był dobry ruch ?

Specyfikacja

Kolorystyka

Jak widać, wersja Mini wypuszczona została w 5 różnych kolorach, daję to nam możliwość dopasowania odpowiedniego koloru pod nasz sprzęt.

Blotto Mini zostało wyposażone w trzy rodzaje tubek: prostą, bulb i bulb z żółtego tworzywa PCTG. Przy prostym szkle pojemność atomizera wynosi 2 ml, natomiast gdy użyjemy tubek typu bulb, możliwe będzie wlanie do zbiornika 4 ml liquidu.

Deck atomizera nie przeszedł większych zmian. Nadal można zamontować tu jedną lub dwie grzałki. Układ otworów nawiewu powietrza o zróżnicowanych kształtach oraz rozwiązanie mocowania grzałek jest, takie samo jak w pierwszej wersji atomizera od Dovpo. Na uwagę zasługuję fakt, że w zestawie mamy przyrząd o wyglądzie loga firma, służy on nie tylko do otwierania butelek, ale także, do przycinani naszych grzałek, które później będziemy montować, bardzo fajny i pomocny gadżet.

Podsumowanie

Wersja Mini wygląda prawie identycznie jak jej poprzednik. Charakterystyczny Top Cap, logo na komorze grzałki oraz Drip Tip są żywcem wyjęte z poprzedniej wersji i wsadzone do Mini, takie kopiuj, wklej, ale przy okazji udawaj, że coś się zmieniło, jedyne co się zmieniło, to średnica samego atomizera wynosi 23,3 mm, a wysokość 44,0 mm. Czy było potrzebne wypuszczanie wersji mini ? Osobiście uważam, że, nie. Pierwsza wersja spisywała się znakomicie i została ciepło odebrana przez wszystkich, tutaj ewidentnie mamy po prostu mniejszego klona poprzedniej wersji bez żadnych rewelacji.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here