Rincoe – młodziak w świecie vapingu

0
1109

Rincoe to firma, która powstała stosunkowo nie dawno, a mianowicie na przełomie 2018/2019 roku. Nie powiedzieć, że firma namieszała to, jak nie powiedzieć nic, tworzą naprawdę bardzo fajne i miłe dla oka użytkownika sprzęty. Sprawdźmy, co nam oferują po dziś dzień.

Początki

Rincoe na początku swojej działalności obrało za cel stworzenie urządzeń, które są dobrze wykonane, ale nie mają zaporowej ceny. Sztuka ta udała im się doskonale i z biegiem czasu pojawiły się pierwsze urządzenia startowe w naprawdę przystępnych cenach.

Sprzęty

Pokrótce przedstawię wam sprzęty, które wyszły od firmy Rincoe. Pierwszym z nich jest Manto AIO 80W. Urządzenie typu All in One, które zasilane jest pojedynczym akumulatorem 18650. Więcej o tym sprzęcie przeczytacie w artykule Karola o tu


Bardzo fajnym sprzętem, który jest połączeniem sticka i moda jest Rincoe Mechman 80W, przyjemny startowy zestaw dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników, zasilany pojedynczym akumulatorem 18650. O samym sprzęcie możecie przeczytać  tutaj.

Mody

Rincoe zrobiło furorę, wypuszczając flagowego moda, Jellybox w dwóch wersjach, 228W oraz wersja Mini do 80W. Pierwsza zasilana dwoma akumulatorami, druga zaś pojedynczym 18650/20700/21700, sprzęty okazały się strzałem w przysłowiową dziesiątkę, przyciągały wyglądem oraz możliwościami, jakie dawały użytkownikowi za stosunkowo małe pieniądze. Całość uzupełniona została o efekty świetlne.

Przyszłość

Z tego, co zdążyłem zauważyć na stronie Rinoce, to właśnie został wypuszczony ich najnowszy sprzęt, jakim jest Jellybox Nano, więc jak widać, seria Jellybox ma się dobrze i śmiem twierdzić, że na tym nie poprzestaną. Cieszy mnie to, że firma ma pomysł na siebie, wypuszczają naprawdę ciekawe i dobre sprzęty i tak jak wspomniałem na początku za naprawdę niewielkie pieniądze.

Podsumowanie

Rinoce to naprawdę świetna firma, która znalazła swoich odbiorców właśnie dzięki połączeniu jakości wykonania z ceną, nie musisz rozbijać banku, by mieć naprawdę fajny sprzęt, który będziesz użytkował z przyjemnością, mam nadzieję, że firma dalej będzie się rozwijać i tworzyć tego typu sprzęty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here