Rincoe Mechman 80W Mesh Kit – ciekawe połączenie które może zaskoczyć!

1
3233

Rincoe Mechman 80W Mesh Kit — to zestaw startowy firmy Rincoe, składający się z zasilania typu stick i znanego już atomizera Mechman Mesh Tank. Czy takie połączenie może nas czymś zaskoczyć ? Sprawdzimy, po zapoznaniu się co Mechman kryje w środku.

Specyfikacja
  • Wymiary: 27x95mm
  • Regulacja mocy: 1-80W
  • Tryb TC dla: Ni200/Ti/SS316L
  • Tryb VW/Baypass: 0.08-5.0ohm (0.3ohm zalecane)
  • Zasilanie ogniwem 18650
  • 0.19 calowy ekran LED
  • Zabezpieczenie przed przeładowaniem, przegrzaniem, zwarciem, odwrotną polaryzacją.

Atomizer Mesh tank posiada 4.5ml pojemności, w zestawie otrzymujemy dwie grzałki single mesh 0.25 ohm, oraz dual mesh 0.2 ohm, ale o samym atomizerze napiszę w dalszej części.

Kolorystyka 

Jak widzimy, za dużego wyboru nie mamy, dwie opcję, które Rincoe nam proponuję, są bym, powiedział mocno okrojonym wyborem, lecz z drugiej strony w prostocie tkwi siła, może to mieli na myśli producenci.

Atomizer

Atomizer posiada wykonany z Resinu szeroki Drip Tip typu 810, co zapewnia zwiększony przepływ powietrza i tworzy bardzo fajny wygląd. Mechman Tank tak jak wspominałem, jest w zestawie z dwiema grzałkami typu mesh, zapewniają one doskonałe doznania smakowe, niestety nie znalazłem informacji czy do atomizera możemy zastosować inne kompatybilne grzałki.

System uzupełniania liquidu, jaki został, tu zastosowany jest nam dobrze znany z innych atomizerów. Wystarczy przesunąć górnego capa, a naszym oczom ukarzę się otwór do uzupełniania.

Funkcje

Rincoe Mechaman Starter Kit maksymalnie da nam 80W, które wydaje się wystarczające, nie tylko dla początkujących użytkowników, ale dla tych zaawansowanych również. Zestaw oferuje wiele trybów pracy, takich jak tryb VW, Bypass i tryb TC (Ni / Ti / SS), o których wspominałem przy okazji specyfikacji.

Mod posiada liczne zabezpieczenia, przed przekroczeniem temperatury, odwrotnym podłączeniem zasilania, zwarciem w atomizerze, nadmiernym rozładowaniem baterii oraz 10-sekundowy limit ciągłej pracy.

Podsumowanie

Jak dla mnie Rincoe Mechman to ciekawy zabieg połączenia sticka wraz z modem, moc do 80W w zupełności powinna zadowolić każdego, kto będzie miał okazję z niego korzystać. Co do minusów wydaję mi się, że lepszy posunięciem, byłoby zrobić moda na większy akumulator, szczególnie że miejsce pod pokrywą nie zostało do końca wykorzystane, a szkoda, bo akumulator 21700 pasowałby idealnie i starczał na dłużej.

Cena

Za Mechman będziemy musieli zapłacić około 45$, cena wydaję się dobra i w moim odczuciu nie jest przesadzona, otrzymujemy fajne urządzenie, które możemy wykorzystać do innego parownika, jeśli nie chcemy korzystać np. z gotowych grzałek.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here