Rincoe Manto AIO 80W – budżetowe DotAio?

0
4306
źródło: rincoe.com

Wielu fanów systemów All In One na pewno kojarzy jeden z największych hitów dotMod, czyli dotAio. Design znany m.in. z Billet Boxa spotkał się z niesamowicie pozytywnym odbiorem. Niestety e-papieros ma dosyć wysoką cenę, przez co bywa niedostępny dla mniej zamożnych użytkowników. Tę lukę zamierza wypełnić Rincoe ze swoim modelem Manto Aio. Czy jest wart uwagi? Przekonajmy się.

źródło: rincoe.comWzrok zdecydowanie przyciąga ciekawy pomysł na front obudowy Manto. Motyw zapożyczony z mangi/japońskich mitów (pierwsze moje skojarzenie) jest czymś zaskakującym.

źródło: rincoe.comE-papieros zasilany jest pojedynczym akumulatorem 18650, co jest, przynajmniej w moich odczuciach, zdecydowanym plusem. Możliwość szybkiej wymiany rozładowanego akumulatora na pełny zawsze była dla mnie dosyć istotna.

źródło: rincoe.comProducent daje nam do wyboru trzy wersje kolorystyczne. Dwie posiadają wspomniany już wyżej kolorowy motyw, a trzecia, klasyczna, dostępna jest z panelem w motywie karbonu.

źródło: rincoe.comRincoe daje nam możliwość używania e-papierosa w systemie zaciągania się usta-płuca. Na pewno jest to kolejny plus, szczególnie że po modzie na ogromne chmury zaciąganie MTL wraca do łask waperów i staje się coraz bardziej popularne.

źródło: rincoe.com
Mamy do wyboru dwa zespoły grzewcze o zbliżonych parametrach użytku oraz, co ciekawę, bazę RBA. Dodanie możliwości kręcenia własnych grzałek (dotShell z dotAio ͡° ͜ʖ ͡°)) zwiększa zakres możliwości Manto.

źródło: rincoe.comJestem mega zadowolony, że wymiana portu ładowania w e-papierosach staje się standardem. Manto AIO to kolejny model, w którym producent poszedł w USB-C zamiast klasycznego micoUSB.

źródło: rincoe.comNa sam koniec zostawiłem dla was specyfikację w ramach lekkiego podsumowania. Czy Rincoe Manto AIO 80W sprawdzi się na polskim rynku? Miejmy nadzieję, możliwe, że sam przymierzę się do kupna.

Produkty Rincoe znajdziecie pod tym linkiem:
https://www.rincoe.com/.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here