THC x Mike Vapes Blaze RTA- nowy król smakowców?

0
2854
THC to znany producent parowników i zasilań mechanicznych. Mike Vapes postanowił połączyć z nim siły i stworzyć, jak to sam nazywa; Intake V2. Blaze RTA to atomizer z górnym przepływem powietrza, czy okaże się tak samo dobry jak cała seria Intake?

 

Specyfikacja:

Mimo tego, że THC x Mike Vapes Blaze RTA jest dość szeroki, bo ma aż 26 mm średnicy, podstawa została zwężona do 24 mm. Prawdopodobnie jest to tylko zabieg stylistyczny, bo większość zasilań jest w stanie pomieścić parowniki o średnicy nieprzekraczającej 25 mm.

 

Kolorystyka:

Na chwile obecną producent nie zdecydował się na więcej wersji kolorystycznych. Możliwe, że w przyszłości pojawią się kolejne. Aktualnie wybór jest niewielki.

 

Budowa:

W jego ogólnej budowie nie ma niczego szczególnego, bo z zewnątrz wygląda jak klasyczny atomizer z górnym przelotem powietrza. Największą innowacją jest sam deck, czyli miejsce, gdzie montujemy grzałki.

Bardzo ciekawe podejście, bo obie grzałki posiadają swoje kanały powietrza. Rozwiązanie tego typu było zastosowane chociażby w parowniku Vandy Vape Kylin Mini II, ale jeszcze nikt nie przełożył tego na dwie grzałki. Wcześniej wspomniany atomizer był królem „smakowców” swego czasu, czy taki sam sukces czeka Blaze RTA?

 

W pudełku:

Zestaw raczej klasyczny, ale z drugiej strony; niczego mu nie brakuje. Mam tylko nadzieję, że w zestawie dołączona jest bawełna. Osobiście nigdy z niej nie korzystam, bo mam swoich ulubieńców, ale miłym gestem jest zawarcie „pełnego zestawu” w pudełku.

 

Podsumowanie:

THC x Mike Vapes Blaze RTA to bardzo ciekawa konstrukcja i nie omieszkam go sam przetestować. Atomizery tego recenzenta podbiły serca nie jednego wapera. Blaze RTA ma ogromny potencjał, pytanie tylko, czy w rzeczywistości okaże się tak samo dobry. Intake był w mojej kolekcji przez bardzo długi czas, mam nadzieję, że Blaze okaże się jego godnym następcą.

Więcej na temat tego atomizera możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here