Vaporesso X Mini – mały, ale wariat

0
2690

Vaporesso X Mini

Vaporesso w kolaboracji z firmą Moti zachwyca nas kunsztem swojego wyrobu, jakim jest Vaporesso X Moti X Mini. Niewielkich rozmiarów urządzenie może zadziwić niejednego użytkownika. Przyjrzyjmy się mu dokładniej.

Vaporesso X Moti X Mini jak sama nazwa wskazuje, jest niewielkich rozmiarów, ale tak małe urządzenie ukrywa w sobie wbudowany akumulator o pojemności aż 1150 mAh. Pod rozpędza się do 29 W, więc jest to naprawdę sporo. Ładowanie portem USB C, więc napełnienie jego akumulatora nie zajmie zbyt wiele czasu. Z racji, że urządzenie nie ma wyświetlacza, to w konsekwencji tego wszystkie komunikaty są sygnalizowane przez diodę na spodzie urządzenia. Dostępny jest w sześciu kolorach, którym dokładniej można się przyjrzeć na stronie producenta.
Vaporesso X Mini

Ciekawy design opiera się na widocznym dla użytkownika „projekcie obwodu”. Były już urządzenia z podobnym zamysłem, ale nadal jest to dość niespotykane.
Grzałki, których siatka mesh przypomina swoim wyglądem plaster miodu, ma zapewnić lepsze doznania wapowania DL. Rozwiązanie regulacji przepływu powietrza jest już dobrze znane choćby z urządzenia Aspire BP80. Po prostu trzeba obrócić wkład. Zalewanie od dołu poprzez wyjęcie uszczelki.
Vaporesso X Moti X Mini ma wbudowany chip MCU, którego zadaniem jest dostosowanie sposobu podawania mocy do użytkownika.

Vaporesso X Mini

Podsumowanie

Sprzęt godny uwagi zwłaszcza dla początkujących. Niewielkie rozmiary i prostota użytkowania sprawia, że ten pod nada się na imprezę, wycieczkę czy codzienne użytkowanie. Spory wbudowany akumulator zapewni wapowanie na większość dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here