Aspire Flexus Fit-kolejny w rodzinie

0
1228
Aspire Flexus Fit

Aspire Flexus Fit

Aspire Flexus Fit to kolejna opcja do wyboru dla fanów serii Flexus. Co do zaoferowania ma ten egzemplarz? Czy skrywa w sobie jakieś nowe rozwiązania?

Aspire Flexus Fit jest kolejnym do kolekcji podem o niewielkich gabarytach. Jak sama nazwa wskazuje, jest fit, bo waży jedynie 51,5 g. W niewielkiej obudowie mieści się akumulator dość pokaźnych rozmiarów, bo 800 mAh, co wystarczy na długi czas używania, a według producenta nawet do dwóch dni. Szybkie ładowanie poprzez USB C 1A powoduje, że w ciągu 50 minut pod jest naładowany w 100%. Poza interesującym wyglądem, który przekłada się na wygodę trzymania w ręku Aspire Flexus Fit dostępny jest w wielu cieszących oko kolorach.

Aspire Flexus Fit

Pod wyposażony we wkłady z wymiennymi grzałkami z serii AF. Grzałki te zostały już wielokrotnie wykorzystane w innych urządzeniach producenta, na przykład Aspire Flexus Q. Dwie dostępne oporności, które charakteryzują się różnymi doznaniami podczas wapowania. Grzałka AF 0.6Ω przeznaczona do RDTL co za tym idzie większa ilość pary. Natomiast grzałka AF 1.2Ω stworzona do zaciągania MTL, która świetnie poradzi sobie z solami nikotynowymi. Liquid wlewany od dołu wkładu.
Sprawdzone systemy grzewcze w połączeniu z nowo opracowanym systemem przepływu powietrza oraz automatycznym zaciąganiem powinny zapewnić miłe wrażenia z używania.
Aspire Flexus FitJak na Aspire przystało pod wyposażony w wiele zabezpieczeń: ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, przeładowaniem, zbyt niskim napięciem oraz nadmiernym rozładowaniem.

Podsumowanie

Aspire Flexus Fit jest kolejną opcją dla potencjalnych użytkowników mniejszych urządzeń. Dzięki dużemu akumulatorowi ten pod może stać się świetną opcją na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here