Geekvape E100 – Aegis kontra Drag

1
5488
vape-poland-geekvape-e100-1

Geekvape E100 to nowy model, ale czyżby na pewno aegisa ? Tym razem producent zdecydował się na pod moda. Jedno jest pewne, ma być bezpośrednim konkurentem Draga. Jeśli jesteście ciekawi, w tym artykule przybliżę wam nowego E100.

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-geekvape-e100-2Geekvape E100 zewnętrznie utrzymuje się w stylistyce całej nowej serii Aegisów. Mamy ekran na froncie ze znanym już wyświetlaczem oraz mocne ogumowanie na prawie całości sprzętu, a także standardowy suwak blokujący na boku. A co znajduje się w środku ?

vape-poland-geekvape-e100-3Geekvape E100 zasilony będzie czipem AS 3.0, który sam dopasuje nam odpowiednią moc dla danej grzałki. Urządzenie wyposażymy w baterię 18650, a maksymalna moc wyjściowa tego pod moda to 100 watów.

vape-poland-geekvape-e100-5Sprzęt wyposażono w zabezpieczenia spełniające normę IP68. Nowy Aegis odporny będzie na wodę, kurz, a także ciężkie warunki środowiskowe.

Wkład

vape-poland-geekvape-e100-5Geekvape E100 używał będzie wymiennych wkładów, mocowanych na magnes. Górny przepływ powietrza skutecznie zabezpieczy nas przed wyciekami. Kartridż wyglądem przypomina znanego Zeusa jednak grzałki, które w nim zamontujemy to seria P z opornościami 0.2 i 0.4 oma. Warto wspomnieć o sprzedawanych osobno przejściówkach 510, z których pomocą przykręcimy ulubiony parownik na urządzenie.

Kolorystyka

Nowy produkt Geekvape dostępny będzie w delikatnie innych kolorach niż cała seria Aegis. Oczywiście mamy tutaj standardowe odcienie niebieskiego, czerwonego czy tęczę. Pojawi się jednak beż oraz wulkaniczna szarość. Będzie w czym wybierać.

Opakowanie

W pakiecie dostajemy urządzenie, obie grzałki z serii P, kabel do ładowania i śrubokręt pozwalający na prostszy demontaż systemu grzewczego. Wcześniej wspomniana przejściówka 510 nie znajduje się w zestawie i trzeba powalczyć o nią na własną rękę.

Podsumowanie

Geekvape E100 to solidny pod mod, wyposażony we wszystko, czego przeciętny użytkownik potrzebuje. Znając popularność tego producenta, nowy Aegis zdecydowanie będzie konkurencją dla kultowego Draga od VooPoo. Zdecydują o tym jednak konsumenci, a moje zdanie jest jedynie spekulacją.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Geekvape E100, informacje znajdziecie tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Witam. Potrzebuję takiej przejsciowki tylko w drugą strone, zeby do geekvape e100 moznabylo przykrecic parownik na gwint 510 . Sa bardzo podobne ale do drag x (s) czy pasowałby do e100?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here