Aspire AVP Pro i AVP – dwaj bracia, dwa wybory.

0
2080

O AVP Pro pisaliśmy już tutaj zadając sobie pytanie, czy da się poprawić ideał. Dzisiaj możemy to potwierdzić zestawiając ze sobą dwa urządzenia – Aspire AVP oraz Aspire AVP Pro.

aspire avp pro
Po lewej stronie Aspire AVP Pro, po prawej Aspire AVP / fot. vapepoland.pl

AVP to urządzenie, które na polskim rynku spotkało się z niesamowicie dobrym odbiorem. Szczerze? Nie dziwi nas to absolutnie. Świetny wygląd, idealne oddanie smaku, urządzenie dobrze leży w dłoni – wszystkie składowe, które zapewniają sukces zostały zebrane w jednym miejscu. Długo nie trzeba było czekać na rozwój i tak też powstało AVP Pro. Młodszy, ale większy brat oferuje jeszcze więcej niż jego poprzednik.

Samo urządzenie jest wizualnie zbliżone, jednak to co go wyróżnia to przede wszystkim regulowany Air Flow oraz wymienne grzałki!

aspire avp pro
Regulowany Air Flow / fot. vapepoland.pl

Te dwie nowości sprawiają, że urządzenie powędrowało poziom wyżej zarówno pod kątem personalizacji w celu uzyskania pożądanego oddania smaku, jak i pod kątem ekonomii – przecież nie od dzisiaj wiadomo, że grzałka jest tańsza niż POD.

aspire avp
Po lewej stronie Aspire AVP Pro, po prawej Aspire AVP / fot. vapepoland.pl

Odczucia z używania AVP Pro są tak samo pozytywne jak w przypadku mniejszego brata. Stąd nasuwa się pytanie, czy nowy produkt nie sprawi, że starsza wersja zniknie z rynku? Naszym zdaniem nie. AVP jest mniejszy, przez co bardziej poręczny i będzie idealny dla osób, które szukają małego i dobrego (a w sumie to BARDZO dobrego) urządzenia. AVP Pro będzie dla tych, którym nieco większy gabaryt nie przeszkadza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here