Aspire AVP Pro – czy ideał można poprawić?

0
3936

Wszyscy lubujący się w urządzeniach typu pod na pewno kiedyś zetknęli się z podem od AspireAVP. Urządzenie charakteryzuje się świetną jakością wykonania, miłym dla oka designem i dość żywotnymi kartridżami.

Aspire postanowiło lekko upgrejdować jeden ze swoich najlepszych produktów, i tak powstało AVP Pro.

Całość nadal wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, wszystko super spasowano, nic nie trzeszczy. Wymiary urządzenia to 96/44/17 mm. Zmieniła się natomiast zewnętrzna obudowa, producent utrzymuje, że projektanci wzorowali się i inspirowali kształtami i liniami z super samochodów jak np. Agera R. Faktycznie po bliższym oglądnięciu AVP Pro przypomina sportowy samochód.

Co zmieniło się w kwestii technologii? Powiększono prawie dwukrotnie pojemność ogniwa, teraz jest to 1200 mah, w oryginale było 700 mah, więc przyrost spory. Na froncie urządzenia dodano suwak, który odpowiada za regulacje przepływu powietrza. Zostało to niejako wymuszone przez kolejną nowość – wymienne grzałki, rozwiązanie znane z choćby ze Smoka Norda. Taka opcja na pewno jest dużo tańsza w eksploatacji i bardziej przyjazna środowisku niż wymienne całe kartridże, bo nie wyrzucamy takiej ilości plastiku. Z racji tego, że grzałka wchodzi dość płasko w kartridż, Aspire dodaje do zestawów specjalne narzędzie do usuwania grzałek.

Kartridż będzie miał pojemność 4 ml (w wersji tpd 2 ml) i grzałki wykonane z kanthalu o opornościach 0.65 ohm i 1.15 ohm. AVP Pro posiada 4 tryby pracy:

-10 W

– 12 W

– 14 W

– 16 W

AVP Pro będzie dostępne w czterech kolorach:

– czarny

– biały

– gun metal

– rainbow

Cena urządzenia to około 29 $

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here