Aspire Tigon AIO – sprzęt, który da się lubić!

0
2899

Aspire powiększyło swoją dotychczasową ofertę o kolejne rozwiązanie typu AIO (All in One). Jest to Tigon AIO, który na naszym rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Po zakupie otrzymujemy od producenta urządzenie, POD’a o pojemności 2ml, dwie grzałki (tradycyjną oraz mesh), kabel USB typu C oraz kartę gwarancyjną wraz z instrukcją obsługi.

aspire tigon aio
Aspire Tigon AIO / fot. vapepoland.pl

Pierwsze co się da zauważyć, to solidność wykonania. Urządzenie podobnie jak AVP Pro jest metalowe. Ma to swoje plusy i minusy. Plusem będzie wspomniana solidność, minusem (może nie dla wszystkich) będzie waga, bo gotowe do użycia zasilanie waży… Sporo. Ile? Producent tego nie podaje, ale jak na urządzenie tej wielkości to jest dosyć ciężkie.

aspire tigon aio
Aspire Tigon AIO – zdemontowany POD / fot. vapepoland.pl

Na uwagę zasługuje również sposób demontażu poda. Aby go zdjąć musimy wykonać nim obrót o około 45 stopni. Rozwiązanie jest ciekawe, choć czy potrzebne? Trudno nam oceniać.

Aspire TIGON AIO
Aspire Tigon AIO – widok na regulację przepływu powietrza / fot. vapepoland.pl

Tigon AIO to kolejny POD od Aspire z regulowanym przepływem powietrza. Jest to zdecydowanie krok w dobrą stronę, bo pozwala na jeszcze większą personalizację i uzyskanie wymarzonego smaku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here