Vaporesso Zero 2 – godny następca

0
2053

Vaporesso Zero 2 to następca znanej serii Zero, serii, która bardzo dobrze została przyjęta przez użytkowników, sprawdźmy zatem czym może nas zaskoczyć.

Specyfikacja

Wymiary: 89*31,8*19mm
Pojemność kartridża: 3 ml (standard), 2 ml (TPD)
Pojemność baterii: 800 mAh
Prąd ładowania: typ C, 1A
Pojemność baterii: 800 mAh

Kolorystyka

Sprzęt dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych, co rzuca się w oczy, to bardzo ładne wykonanie panelu, piękny odcień danego koloru stanowi znakomite uzupełnieni całości wykonania.

Kartridże

Vaporesso Zero 2 oraz ich kartridże dbają o to by, nie było wycieków, uzupełnianie pozostawiono takie jak w poprzedniku, czyli poprzez wciśniecie zapadki, uzyskujemy możliwość dolania naszego liquidu.

Kartridże wyposażone są w dwa rodzaje grzałek, pierwszy z nich to 1.0 MESH, grzałka zdecydowanie pod smak, druga natomiast to 1.3 CCELL to klasyczna grzałka znana z poprzedniej wersji, stosowana najczęściej pod sole nikotynowe.

Budowa

Vaporesso Zero 2 posiada większa baterie, względem poprzednika, co ciekawe kartridże od pierwszej wersji są kompatybilne z Zero 2, smukła sylwetka powoduję, że idealnie leży w dłoni i daję naprawdę dużą satysfakcję z korzystania. Szybkie ładowanie poprzez USB-C sprawi, że będziemy mogli szybko cieszyć się ponownym korzystaniem z urządzenia.

Podsumowanie

Zero 2 to sprzęt zdecydowanie dla ludzi, którzy cenią sobie minimalizm oraz wygodę. Idealnie nada się na wyjście na miasto albo do dyskretnego użytkowania w zaciszu domowym, system przeciw wycieką to bardzo duży plus. Polecam każdemu, kto chce mieć wygodnego kieszonkowca na każdą okazję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here