VAPORESSO ZERO 2 – UDANY LIFTING POPRZEDNIKA?

0
69

Tym razem zajmę się VAPORESSO ZERO 2. Urządzenie jest proste w obsłudze, ponieważ działa automatycznie w chwili zaciągnięcia. Jego design inspirowany jest kosmosem, co nietrudno stwierdzić patrząc na kształt. Bateria w ZERO 2 ma pojemność 800 mAh, a kartridże pojemności 3 ml. W przeciwieństwie do oryginalnego ZERO, które miało baterię 650 mAh i pojemność kartridża 2 ml zasługują na pochwałę. Pojemniki są wymienne między dwoma urządzeniami.

VAPORESSO ZERO 2

 

 

O urządzeniu.

VAPORESSO ZERO 2 otrzymujemy w prostym opakowaniu po otwarciu odsłania nam owe urządzenie. Wraz z wkładem 1,0 ohm i zapasowym kartridżem, instrukcją obsługi, kablem ładującym USB-C i pustą plastikową butelką na płyn o pojemności 10 ml. Ta butelka to najlepszy sposób na uzupełnianie, ponieważ wykorzystują one metodę PTF (Push To Fill).

Fabrycznie zainstalowany wkład 1,0 ohm ma moc 11 watów, a drugi 1,3 ohm 9 watów. Naprawdę nie mam sposobu, aby to zweryfikować, poza tym, że odczułem różnicę podczas zmian w ilości aerozolu, który pozyskałem przy tym samym zaciągnięciu. Godnym uwagi jest to, że zainstalowany wkład 1,0 ohm jest wyposażony w plastikową folię, aby użytkownik nie użył go przed napełnieniem.

Wrażenia ogólne VAPORESSO ZERO 2 

Podoba mi się wykonanie tego urządzenia. Niewątpliwe bardzo dobrym zagraniem ze strony VAPORESSO było zdecydowanie się na wymienne wkłady z pierwszą oryginalną generacją ZERO. Jak na moje osobiste preferencje, przepływ powietrza jest zbyt ciasny. Trafi w gusta osób, którzy lubią dość ciasne MTL. Byłbym zainteresowany czymś w rodzaju kapsuły 0,8 omów z siatki mesh z nieco większym przepływem powietrza. Z pewnością lepiej pasowałaby do mojego stylu MTL. Doceniam to, że firma VAPORESSO zastosowała w nowych wkładach konstrukcję SSS, która jest odporna na przecieki. Bardzo nie lubię gdy, sprzęt przecieka i zostawia tłuste ślady, które czasem ciężko jest sprać.

SPECYFIKACJA Zestawu Systemu Vaporesso Zero 2 Pod

  • Wymiary: 89*31,8*19mm
  • Pojemność kartridża: 3 ml (standard), 2 ml (TPD)
  • Moc wyjściowa: 1.3ohm CCELL Pod (9 W), 1.0ohm Mesh Pod (11 W)
  • System napełniania:PTF (wciśnij, aby napełnić)
  • Pojemność baterii: 800 mAh;
  • Prąd ładowania: typ C, 1A
  • Czas ładowania: 45 minut
  • Pojemność baterii: 800 mAh;

Poniżej znajduje się link do strony internetowej VAPORESSO, jeśli chcesz się rozejrzeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here