Aspire Flexus Q – ekspresowe ładowanie

0
3109
Flexus Q, czyli innowacyjne urządzenie, wyposażone w system szybkiego ładowania pozwalający naładować baterie do 80% w ciągu 10 minut. Czym jeszcze zaskoczy nas nowy pod od Aspire?

Dane Techniczne:

wymiary: 112.8 x 22.8 x 14.2mm
bateria: 700 mAh
ładowanie: USB C 5V/3A
grzałki: AF mesh 0.6/1.0 ohm

Konstrukcja:

Flexus Q wykonany jest techniką scalanych paneli znaną już z Vinci Poda od Voopoo, wywołującą niesamowite wrażenie estetyczne. Na przednim panelu, znajdziemy przycisk fire oraz diodę sygnalizującą obecny stan naszego urządzenia. Boczny panel wyposażony jest w suwak, którym dostosujemy przepływ powietrza odpowiednio do naszych preferencji.

Elementem użytkowym są wymienne wkłady, kompatybilne z dwoma meshowymi grzałkami 0.6 i 1.0 ohma. System zalewania to klasyczna uszczelka umiejscowiona na bocznej części wkładu.

Kolorystyka:

Aspire daje nam możliwość wyboru kolorów klasycznych takich jak czarny bądź czerwony. Zwolennicy żywszych kolorów mogą sięgnąć także po ciekawsze warianty kolorystyczne takie jak aquamarine gradient lub fuchsia.

Użytkowanie:

Flexus Q aktywowany jest przez zaciągnięcie lub wciśnięcie przycisku, dzięki czemu nowy pod od Aspire trafi do szerokiego grona odbiorców. Urządzenie samo wykryje zamontowaną grzałkę i poda nam odpowiednią moc, jeśli to nie wystarczy mamy możliwość regulacji mocy w 3 trybach: soft, normal, hard. Nasze urządzenie naładujemy w ekspresowym tempie dzięki super szybkiemu systemowi ładowania Q-quick.

Wnioski:

Słowami Podsumowania, Aspire Flexus Q to ciekawa propozycja dla osoby szukającej dyskretnego i prostego w obsłudze urządzenia. Jego niecodzienny wygląd i imponujące osiągi techniczne sprawiają, że naprawdę warto rozważyć jego zakup. Sam zakupiłem jedną sztukę i w najbliższym czasie podzielę się z wami wrażeniami z jego użytkowania.

Więcej na temat Aspire Flexus Q przeczytacie tutaj.

Urządzenie znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here