Voopoo Vinci 2 – co nowego w porównaniu do Vinci 1?

0
12286

Dwa dni temu Voopoo zaprezentowali w social mediach swoje najnowsze dziecko: pod-moda Vinci 2. A skoro Vinci 2, to także Vinci X 2. Czego nowego w porównaniu do Voopoo Vinci 1 możemy się spodziewać?

Pierwszą i, zdaje się, najważniejszą różnicą jest obsługa elektroniki Gene AI 2.0. Z wersją 1.0 zetknęliśmy się w pierwszej wersji Vinci. Na kolorowym wyświetlaczu interfejs wygląda przejrzyście. Można go ustawić w pozycji pionowej (jak na powyższym zdjęciu) lub poziomej. Podobnie jak poprzednicy, Vinci 2 i Vinci X 2 posiadają tryby SMART i RBA.

Druga ważna zmiana to możliwość ustawienia przelotów powietrza dokładnie według preferencji użytkownika. Można to odbierać jako pewne nawiązanie do Draga S i Draga X, w przypadku których rozwiązanie to przyjęto bardzo pozytywnie. W poprzednich wersjach Vinci ustawienie przelotów możliwe było jedynie w dwóch płaszczyznach i odbywało się poprzez odwrócenie kartridża o 180 stopni.

Vinci 2 i Vinci X 2 są w pełni kompatybilne z zespołami grzewczymi PnP. Oznacza to, że współpracują z grzałkami obsługiwanymi także między innymi przez Vinci i Vinci X, Draga S i Draga X.

Kolorystyka z kolei to nawiązanie do Vinci Poda:
A – Pine Grey,
B – Dazzling Line,
C – Velvet Blue,
D – Carbon Fiber,
E – Neon.
Bez zbędnych wariacji, a jednak w ciekawej, nowoczesnej i eleganckiej formie. Z pewnością zdobędzie serca nie tylko młodych, ale też nieco starszych waperów.

Różnice między Vinci 2 a Vinci X 2 są nam doskonale znane z poprzednich wersji. Vinci 2 posiada wbudowany akumulator o pojemności 1500mAh i rozpędza się do 50W, natomiast Vinci X 2 jest zasilany przez pojedynczy akumulator 18650 i rozpędza się do 80W. Oba naładujemy za pomocą USB typu C, czyli… szybko.

Nie znamy jeszcze ceny urządzeń. Jeśli Voopoo podejdą do tej kwestii rozsądnie, to mamy szansę na atrakcyjne wzbogacenie rynku vape. Elegancki design, przyjemne dla oka wykończenie oraz dwa warianty zasilania sprawiają, że Vinci 2 i Vinci X 2 przypadną do gustu bardzo szerokiego grona odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here