Voopoo Drag 4-nowość w rodzinie

2
11015
Voopoo Drag 4

Voopoo Drag 4 to kolejne urządzenie z serii Drag tego producenta. Poprzednie wersje cieszyły się ogromną popularnością za sprawą elektroniki. Co ciekawego tym razem twórca dla nas przygotował? 

Voopoo Drag 4 to zestaw zasilany dwoma akumulatorami 18650. Jego wymiary to 25,4 mm X 25,4 mm X 89 mm, więc jak na podwójne zasilanie wcale nie jest ogromny. Jeśli chodzi o ładowanie to wykorzystuje on najwyższy standard, jakim jest 5V/3A, ale to nie wszystko. Twórca dorzucił do zasilania tryb ECO. Co to daje? Dobre pytanie, ale producent na stronie wszystko tłumaczy. Jest to tryb oszczędzania energii. Nie powinien wpływać na samo użytkowanie urządzenia, ale znacznie wydłużyć czas pracy akumulatorów. Dodatkowo można go włączyć w dowolnym momencie bądź dopiero gdy poziom rozładowania osiągnie 20%. Dzięki temu trybowi zyskać można 10% więcej czasu użytkowania. Dodano również tryb TC do urządzenia.
Sam design Voopoo Drag 4 na pewno przyciąga oko, a to tylko przykłady urządzeń wykończonych w żywicy. Na stronie można znaleźć również wykończone w drewnie.
Voopoo Drag 4
Atomizer dodany do zestawu to Voopoo Uforce L-Tank. Górny przepływ powietrza, liquid wlewany również od góry. Daje to szanse na skuteczną minimalizację wycieków. Czuć tutaj nutę inspiracji nowym atomizerem Aspire Huracan.
Voopoo Drag 4
Ilość grzałek do wyboru jest duża, ponieważ ten atomizer działa na popularnych zespołach grzewczych PNP.

Podsumowanie

Voopoo Drag 4 to ciekawy zestaw ze względu na nowy atomizer, ciekawy design i interesującą elektronikę. Na pewno będzie miał siłę przebicia na rynku ze względu na popularność poprzednich zestawów.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here