Aspire Huracan Tank – konkurencja dla Zeusa

0
2791

Aspire Huracan tank to bardzo ciekawa propozycja atomizera, od firmy Aspire, parownik prezentuję się naprawdę świetnie, a co najważniejsze stanowi poważną konkurencję dla Zeusa Sub Ohm. Spójrzmy na niego z bliska.

 

Specyfikacja

Średnica: 26mm

Materiał wykonania: Stal nierdzewna

Pojemność: 6ml

System zalewania: Górny system zalewania

Kolorystyka

Aspire Huracan dostępny jest w 6 kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie, myślę, że spokojnie każdy z kolorów znajdzie, swojego wielbiciela, tym bardziej, że firma Aspire słynie z wysokiej, jakości wykonania.

Budowa

Aspire Huracan budową przypomina, dobrze wszystkim znanego Zeusa Sub Ohm, podobnie jak w Zeusie mamy, górny przepływ powietrza, grzałkę wyciąganą od spodu, jednak właśnie istotna różnica jest w grzałkach. Moim zdaniem grzałki w Zeusie strasznie spłaszczały smak, zdarzało się, że wysiadały po tygodniu użytkowania, Huracan obsługuję grzałki BP, które w moim odczuciu wygrywają z tymi od geekvape, bardzo dobrze oddany smak, szczególnie na tych o oporności 0.3.

Podsumowanie

Bez wątpienia Huracan będzie potężną konkurencją dla Zeusa, królującego wśród parowników Sub Ohm z górnym przelotem powietrza, myślę, że spokojnie go zdetronizuję a wszystko przez to, że Aspire korzysta po prostu z lepszego rozwiązania względem grzałek, jak już wspominałem, grzałki BP są naprawdę świetne i powiem szczerze, że sam nie mogę, się doczekać jak Huracan trafi do sklepów w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here