Vandy Vape BSKR Elite-prosty stick

0
1498
Vandy Vape BSKR Elite

Vandy Vape to producent znany na całym świecie, głównie za sprawą atomizerów RTA. Inne urządzenia tego producenta również są cenione, a dzisiaj skupimy się na urządzeniu BSKR Elite Kit. 

BSKR Elite Kit to urządzenie w typie stick o wymiarach 140 mm X 22 mm. E-papieros nie ma wyświetlacza więc komunikuje się z nami za pomocą diod. Do sterowania nim używamy tylko jednego przycisku. Dostępne są trzy tryby pracy, czyli standardowe: soft, medium oraz hard. Urządzenie zasilane jest pojedynczym, wymiennym akumulatorem 18650, który w razie wyjątkowej potrzeby naładujemy poprzez USB C.
Na razie e-papieros dostępny jest tylko w trzech kolorach.
Vandy Vape BSKR Elite Wlewanie liquidu czy wymiana grzałki jest bardzo prosta.
Niecodziennym rozwiązaniem, choć już użytym w Aspire Vilter jest bawełniany ustnik.
Ma to za zadanie odzwierciedlić jak najbardziej uczucie w ustach zwykłego papierosa. Na pewno wśród osób rzucających analogi znajdą się zwolennicy takiej opcji.Vandy Vape BSKR Elite

Ciekawą informacją jest również fakt, że do tego urządzenia można użyć (jest w zestawie) adapter 510, dzięki któremu wkręcimy każdy atomizer.

Grzałki, które można użyć w Vandy Vape BSKR Elite Kit to VVC Coils. Cztery rodzaje grzałek podzielone odpowiednio pod MTL bądź DTL, więc wybór dość spory.

Podsumowanie

Vandy Vape BSKR Elite Kit to dość mocne urządzenie z możliwością przystosowania go, by jak najbardziej odzwierciedlał analogi, co na pewno przemówi do wielu palaczy. Dodatkowo wymienny akumulator oraz bardzo prosta obsługa jest świetnym uzupełnieniem tego urządzenia.

A tutaj przeczytacie więcej na temat Vandy Vape BSKR Elite Kit.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here