VOOPOO ARGUS PRO – Nowy pogromca?

4
21376

O podstawowej wersji VOOPOO ARGUS już pisaliśmy, tym razem pod lupę bierzemy jego ulepszonego brata, czyli ARGUS PRO. Czy różnią się aż tak? Zdecydowanie!

Już sama pojemność baterii jest 2 razy większa! Dodatkowe tryby oraz znacznie większa moc da jeszcze więcej zabawy! Zobaczcie sami!

Specyfikacja

Materiał wykonania: Metal + Skóra
Wymiary: 31 x 35 x 124 mm
Moc wyjściowa: 5-80W
Napięcie wyjściowe: 3.2-4.2V
Obsługiwana oporność: 0.1-3.0 Ohm
Pojemność akumulatora: 3000 mAh

Kolorystyka

Tutaj w stosunku do ARGUSA nic totalnie się nie zmieniło. Dalej podstawowych 5 kolorów z dodatkami i napisem ARGUS. Całość utrzymana w eleganckiej kolorystyce i designie.

Akumulator

I to największa zmiana, aż 3000 mAh wbudowanej baterii! To ogromny wynik w tak małym urządzeniu. W połączeniu z szybkim ładowaniem i portem USB typu C robi bardzo dobrą robotę.

Funkcja o której producent nie mówi?

Nie ma informacji na stronie o trybie automatycznego wykrywania zaciągnięcia. Jednak na stronie, można zauważyć, że na ekranie jest ustawiony tryb „A&P” który chociażby w DRAG S oznaczał włączoną funkcje automatycznego wykrywania zaciągnięcia. Zatem można się i tutaj spodziewać tego udogodnienia. Jeżeli tylko to się potwierdzi, będzie to najmocniejszy MOD POD oferujący automatyczne wykrywanie.

Grzałki PnP

To znana i lubiana rodzina grzałek. W zestawie otrzymujemy VM1 oraz VM6. VM6 to chyba najbardziej udana z całej rodziny grzałek PnP zatem będziecie zadowoleni z jego użytkowania. Pamiętajcie, że zawsze jest cały ogromny arsenał do wyboru, tak abyście mogli w pełni dopasować urządzenie pod siebie.

Ciekawa zawartość zestawu

W tym wypadku poza eleganckim case’m pojawia się silikonowa osłona kardridża. Mówiąc szczerze, po tylu upadkach ile przeżył mój kardridż w DRAG’u X, to bardziej kwestia stylistyczna niż praktyczna. Nie wiem co trzeba zrobić by uszkodzić ten kardridż.

Cena

44.99$ to bardzo przyjemna cena, bardziej w średniej półce cenowej niż niskiej. Trzeba pamiętać jak ogromne możliwości daje ten maluch.

4 KOMENTARZE

  1. Po 7 miesiącach totalnie go zblokowało. Zero reakcji, resetu nie można zrobić, bateria nie wymienna. Wyłączał się przy wapowaniu. Nie jestem zadowolony, mało nie kosztował i starczył na zaledwie 7 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here