Smoant Vikii KIT 10W – powrót do prostoty

0
1140

Gdy wszystkie firmy idą w maksymalizacje możliwości swoich sprzętów, powodując aż przesyt funkcji, Smoant postanowił zrobić to inaczej. Vikii ma być esencją czystej prostoty. Banalny kształt, prosta obsługa, bezproblemowe zalewanie i przyjazność użytkownikowi. Czy nie właśnie tym powinny cechować się najbardziej podstawowe epapierosy?

Musimy pamiętać, że wielu użytkowników chce zwyczajnej prostoty. Nie trzeba im ogromnej baterii, możliwości zmiany miliona typów grzałki, czy ustawiania własnej mocy i szukania ustawień. Właśnie to urządzenie jest idealnym wyborem dla tych użytkowników.

Specyfikacja

Wymiary: 86 x 26 x 15 mm
Waga: 24.5g
Moc: 10W
Napięcie wyjściowe: 3.2-4.2V
Materiał wykonania: PCTG
Bateria: 370 mAh
Ładowanie: 5V / 0.5A
Czas ładowania: 30-45min

Kolorystyka

https://d2agpft2xb8ivw.cloudfront.net/images/product/vikii/c181_02.jpg5 kolorów, proste, klasyczne, eleganckie – czego chcieć więcej? Całość utrzymana w bardzo przyjemnym dla oka designie, a dzięki użebrowaniu na bokach nie wypadnie nawet przy spoconej dłoni. Mała dioda na środku sygnalizuje zaciągnięcie oraz informacje o rozładowanym akumulatorze lub uszkodzonej grzałce.

Grzałka

https://d2agpft2xb8ivw.cloudfront.net/images/product/vikii/c181_04.jpgMeshowa konstrukcja z Kanthalu A1 ma jak najbardziej wydłużyć żywotność grzałki, a dodatkowo da zadowalający smak. Pojemność kardridża to 2ml zatem mieści się w TPD.

Bateria

https://d2agpft2xb8ivw.cloudfront.net/images/product/vikii/c181_06.jpg370 mAh to maleńka bateria dla maleńkiego urządzenia, powinna sprawdzić się przez cały dzień wapowania z wysokimi mocami liquidu.

Waga

https://d2agpft2xb8ivw.cloudfront.net/images/product/vikii/c181_07.jpg

Zaledwie 24.5g! To tyle co 2 paczki zapałek, czyli jest okropnie lekki. Zatem spokojnie możecie mieć go nawet w eleganckiej koszuli, nie ściągnie Wam jej pod żadnym pozorem w dół.

Cena

Około 13$ co zdecydowanie jest uczciwą ceną. Bardzo niską za proste i przyjemne urządzenie. Nada się dla początkujących jak i średnio zaawansowanych użytkowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here