VOOPOO ARGUS – Nowy stary POD MOD?

0
2566

VOOPOO cieszy się popularyzacją swojej grzałki PnP. Choć niektóre są dramatyczne, to zdecydowana większość robi niezłą robotę. Nie dziwnym zatem jest urządzenie na tej samej bazie.

VOOPOO ARGUS to POD MOD o designie znanym z modelu ARGUS GT, lecz w wersji z wbudowanym akumulatorem i 40W dostępnej mocy! Zobaczcie sami co ten nowy maluch oferuje!

Specyfikacja

Materiał wykonania: Metal + Skóra
Wymiary: 30 x 33 x 106/107 mm
Moc wyjściowa:
5-40W
Napięcie wyjściowe: 3.2-4.2V
Obsługiwana oporność: 0.3-3.0 Ohm
Akumulator: 1500mAh

Kolorystyka

Jak widać mamy aż 5 kolorów do wyboru. Tym razem na skórze pojawiły się kolorowe wstawki, które nadają uroku poszczególnym urządzeniu. Sama główna obudowa jest czarna i ma na sobie delikatne „kropelki”, dzięki czemu mamy wrażenie nietypowego designu.

Haczyk? Oczywiście, że jest!

Nie każdy spodziewał się haczyka w tym sensie, lecz tutaj ma to swoje zastosowanie. Z racji na bardzo małą wagę urządzenia, można je nosić przypięte do smyczy na szyi. Niestety nie posiadamy jeszcze danych odnośnie przydatności przy otwieraniu piwa, ale na pewno po sprawdzeniu umieścimy tą informacje!

Port ładowania

Port ładowania USB typu C nie jest niczym nowym, ale warto o nim powiedzieć bo to bardzo duża zaleta. Wracanie do kabli micro USB jak dla mnie przy niektórych nowych urządzeniach to koszmar. W dobie gdy wszystkie nowe telefony wychodzą już z tym portem, nie ma to najmniejszego sensu. Mam tylko nadzieję, że tym razem VOOPOO zrobiło uniwersalny port i będziemy mogli podłączyć dowolnym kablem do komputera w celu aktualizacji urządzenia.

Grzałki PnP

Oryginalnie w zestawie otrzymujemy 2 grzałki, DL’ową VM1 oraz MTL’ową R2. Ta pierwsza cieszy się złą sławą ze względu na liczne wycieki. Nie ma co nad tym ubolewać! Przecież rodzina grzałek PnP jest tak ogromna, że bez problemu dobierzecie jaką tylko chcecie pod siebie inną grzałkę.

Zawartość zestawu

Po za podstawowym zestawem, warto zwrócić uwagę na dodatkowy kardridż MTL. Dotychczas tylko Drag MAX miał w limitowanej edycji więcej niż jeden w pakiecie. Tutaj producent pomyślał o wygodzie przy obu typach zaciągania.

Cena

Jest przyjemnie niska, jedynie 39.99$. Zatem szacuje się między niską a średnią półką cenową. Znajdzie nie jednego zwolennika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here