Vandy Vape Requiem RTA – innowacyjny single coil

0
1590

Vandy Vape Requiem RTA wprowadza powiew świeżości wśród atomizerów na pojedynczą grzałkę, widać, że firma przyłożyła się do tego projektu, czego efektem jest właśnie ten atomizer. Sprawdźmy, co sobą prezentuję.

Specyfikacja 

Jak widzimy, szerokość wynosi, 24 mm co sprawia, że parowniki spokojnie zainstalujemy na dowolnym urządzeniu bez żadnych problemów. Moim skromnym zdaniem, świetnie będzie wyglądał na urządzeniach typu SBS.

Kolorystyka 

Cztery opcje kolorystyczne, różnią się głównie wykorzystanym w nich szkle. Swoją drogą, czerwono czarne wygląda bardzo dobrze dla oka.

Użytkowanie 

Vandy Vape Requiem został zaprojektowany z myślą o każdym rodzaju korzystania z niego od MTL przez RDL po DL, daję to naprawdę spory wachlarz możliwości, a wszystko to dzięki zastosowanym przelotom powietrza oraz kominowi, który możemy spokojnie sobie wymienić. Do tego dochodzą dwa ustniki, które otrzymujemy w zestawie, co jeszcze bardziej potęguję opcję, którą wybierzemy.

Baza samego parownika, nie powinna sprawić nikomu problemu ani z montażem, ani tym bardziej z ułożeniem waty. Jak wspominałem na wstępie, jest  to single coil, więc baza pozwala na montaż jednej grzałki.

Podsumowanie 

Vandy Vape Requiem RTA wydaję się naprawdę dobrze przemyślanym parownikiem, dzięki niemu otrzymujemy możliwość korzystania z każdego trybu pracy, dodatkowo sprawdzi się na pewno nie tylko na deserowych płynach, ale na owocowych również. Łatwość w budowaniu bazy to kolejny plus, osoby mniej doświadczone z atomizerami RTA powinny spokojnie sobie poradzić ze wszystkim. Powiem osobiście, że czekam, aż wpadnie w moje ręce, by przyjrzeć mu się bliżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here