Aspire Cyber X – ergonomia na pierwszym miejscu

0
1365

Aspire Cyber X to kolejny produkt, z serii Cyber, którą to niedawno firma Aspire wypuściła na rynek. Pierwsze wrażenie ? Konkurencja dla Ursy Nano Baby od Lost Vape i nie było ono mylne, sprzęt do złudzenia przypomina właśnie tamto urządzenie. Sprawdźmy zatem co Cyber X ma w sobie.

Specyfikacja 

Wymiary: 74.2*51*20.5 mm (Standard) 71.4*51*20.5 mm (TPD)

Waga: 67.5 g

Pojemność: 3 ml/2 ml TPD

Bateria: Wbudowana o pojemności 1000 mAh

Kolorystyka

Tak jak w całej linii Cyber, tak i tutaj nie znajdziemy żadnych udziwnień, jeśli chodzi o kolorystykę. Klasyczne kolory, które ponownie z jednej strony, mają pełny panel z drugie natomiast, sprzęt ma przezroczysty panel.

Użytkowanie 

Cała linia Cyber została wypuszczona z myślą o solach nikotynowych, nie inaczej jest tym razem, ponownie mamy do czynienia z tymi samymi wkładami co w wersji S. Wkłady noszą nazwę TSX i są w oporności 0.8 oraz 1.0. Sprzęt co ciekawe, jak na takie maleństwo posiada przycisk i dzięki niemu mamy możliwość korzystania z urządzenia poprzez właśnie przycisk, albo poprzez auto zaciąg. Niebywałym plusem tego urządzenia jest jego bateria, po pierwsze posiada aż 1000 mAh, co naprawdę jest sporym wyczynem jak na urządzenie typu POD, a kolejna rzecz to szybkie ładowanie.

Podsumowanie

Aspire Cyber X jak cała linia Cyber wydaję się przemyślanym urządzeniem, ale czy będzie stanowić zagrożenie na rynku dla obecnie królującej Ursy Nano ? Wydaje mi się, że tak, deklaracja Aspire w przypadku całej lini jest jasna, mają to być urządzenia pod sole nikotynowe, a specjalnie stworzone do tego wkłady, mają to pokazać, trzymam kciuki i mam nadzieję, że właśnie tak będzie, gdyż Aspire robi naprawdę solidne urządzenia.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here