Vaporesso Gen Air 40- najlżejszy pod?

0
1330
Vaporesso Gen Air 40

Jakiś czas temu Vaporesso wydało na świat poda o nazwie Gen Air 40. Producent ten ma wiele swojej produkcji podów. Jak i czym ma ten egzemplarz nam zaimponować?

Vaporesso Gen Air 40 to pod o wbudowanym akumulatorze z ogromną pojemnością 1800 mAh, a waży tylko 67g. Niestety nigdzie producent się nie pochwalił, z jakiego materiału został ten e-papieros wykonany. Można jedynie przypuszczać, że użyty ten sam, z którego powstał Vaporesso Gen 80, który również był bardzo lekki.
Pod nie ma wyświetlacza, komunikuje się za pomocą diod. To dzięki nim dowiadujemy się o poziomie naładowania akumulatora czy też mocy urządzenia, z której aktualnie korzystamy.
Na froncie urządzenia znajduje się „fire button” oraz drugi, mniejszy przycisk do dostosowania mocy.
Kolorystyka jak najbardziej typowa dla Vaporesso. Przyciągająca oko, stonowana.

Wkład kompatybilny z grzałkami znanymi i lubianymi, czyli większość GTX. Wraz z tym podem Vaporesso prezentuje również nową grzałkę z tej serii, czyli 0.4Ω (26W-32W).
Vaporesso Gen Air 40Dopracowana regulacja przepływu powietrza, dzięki której bez problemu można przejść z zaciągania MTL do RDL. Wkład zaprojektowany, tak by usunąć bądź zminimalizować jakiekolwiek wycieki.

Wracając do wagi tego urządzenia to faktycznie można znaleźć pody zbliżone wagą bądź nawet lżejsze tak jak Aspire Flexus Fit, ale żaden z nich nie ma nawet zbliżonej pojemności akumulatora. Zazwyczaj oscylują w okolicach 500-800 mAh, więc na razie można sądzić, że faktycznie ten e-papieros jest najlżejszym podem z taką pojemnością.

Podsumowanie

Vaporesso Gen Air 40 to jeden z wielu podów dostępnych na rynku. Kolejny do kolekcji, ale wyróżnia się na pewno pojemnością akumulatora i wagą, więc jeśli szukasz czegoś takiego to jest to na pewno sprzęt wart uwagi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here