Vandy Vape – mocny gracz na rynku vape

0
799

Vandy Vape to firma założona przez Stefana Zhanga i specjalizująca się w świetnych atomizerach, ostatnio wypuścili też kilka ciekawych sprzętów typu POD oraz MOD. Sprawdźmy, zatem jak na przestrzeni lat zmieniała się firma i co produkowali.

Widowmaker RTA

Vandy Vape tak jak wspomniałem, na początku specjalizuje się w bardzo dobrych atomizerach, przykładem takiego sprzętu jest, chociażby, Widowmaker RTA, który został, jakby nie było, jednym z flagowych produktów tej marki.

Parownik ten jest dość wysoki, jednak firma Vandy Vape dodała system regulowanych przelotów, które idealnie owiewają grzałki zamontowane na decku, który znajduję się na dole, co powoduje niesamowite oddawanie smaku. Atomizer został bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników.

Kylin M

Któż z nas nie zna tego produktu, kolejna flagowa produkcja firmy Vandy Vape tym razem oparta na technologii MESH. Doskonale oddając smak parownik, zyskał szybko grono fanów i jest to jeden z najlepiej sprzedających się parowników do dziś.

W atomizerze sami montujemy siatkę mesh, po czym układamy watę i cieszymy się niesamowitym smakiem, górne przeloty powietrza potęgują jeszcze doznania smakowe i dzięki nim Kylin M pozbawiony jest wycieków. Był to kolejny sukces firmy i można powiedzieć, że tylko potwierdzili, że jeśli coś robią, to robią to bardzo dobrze.

Pod-y oraz Mod-y

Vandy Vape to aktualnie nie tylko atomizery, których i tak wszystkich nie będę w stanie wymienić, to także zestawy typu POD oraz MOD-y, przykładem może być Jackaroo POD. Posiada on certyfikat IP67, co jest już praktycznie standardem, dodatkowo górny przelot powietrza oraz baterię 2000 mAh.

Natomiast urządzenia typu MOD to w przypadku Vandy Vape również udany wyrób, nie jestem w stanie podać, wszystkich sprzętów tej firmy jednak wydaje mi się, że takim Modem, o którym warto wspomnieć, jest GAUR – 21.

GAUR – 21 to bardzo lekki MOD, czemu wspominam o tym, że jest lekki ? A no dlatego, że jest zasilany dwoma akumulatorami 21700, co powinno sprawiać, że będzie ciężki, jednak tak nie jest. Pancerna konstrukcja sprawia, że jest to naprawdę trwały sprzęt i jego użytkownicy naprawdę są z niego zadowoleni.

Podsumowanie

Vandy Vape to firma, w której produkty możemy spokojnie zainwestować i będziemy zadowoleni zarówno z atomizerów oraz Podów czy też Modów. Znakomita jakoś wykonania, wykorzystanie przestrzeni w atomizerach sprawia, że trzymamy, jakby nie było małe dzieła sztuki. Mam nadzieję, że firma dalej będzie się rozwijała i jeszcze nie jeden raz czymś nas zaskoczy.

Gdybyście chcieli poczytać więcej o sprzętach z tej firmy to zapraszam tutaj

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here