Voopoo V.THRU POD – ile można?

0
1653
źródło: voopoo.com

Dojenie segmentu urządzeń typu POD trwa w najlepsze. Oczywisty prym wiodą w tym największe marki, w tym Voopoo. Dzisiaj opisze model V.THRU, warto go sprawdzić?

Przez ogrom lat pracy w branży nie powinno mnie już dziwić regularne reanimowanie i „odnawianie” wielu typów czy modeli urządzeń. Segment PODów niejednokrotnie pokazał nam, że osoby odpowiedzialne za design urządzeń zdziałają naprawdę wiele. Voopoo V.THRU Pod na pierwszy rzut oka totalnie nie wyróżnia się pośród innych tego typu sprzętów.

źródło: voopoo.com
Sama specyfikacja też nie rzuca na kolana. Mamy tutaj raczej styczność z balansowaniem w znanych przez wielu użytkowników parametrach. Brak jakichkolwiek innowacji gotowych przechylić zainteresowanie użytkowników w stronę V.THRU POD.

źródło: voopoo.comW kwestii wariantów kolorystycznych mamy delikatną zmianę. Raczej nie uświadczymy tutaj tandetnego resinu wyglądającego jak rozsmarowany na jezdni jednorożec, a raczej delikatne odcienie gotowe zadowolić najbardziej wybrednego użytkownika.

źródło: voopoo.comźródło: voopoo.comKolejna opisywana kwestia powinna zainteresować waperów posiadających małe dzieci. Voopoo zaimplementowało w swoim urządzeniu zabezpieczenia zapobiegające uruchomieniu go przez osoby niepożądane.

źródło: voopoo.comZestaw skierowany na polski rynek będzie zawierał standardowe podzespoły jak w prawie każdym urządzeniu. Pudełko Voopoo V.THRU POD zawiera dwa kartridże o dwóch rodzajach zespołów grzewczych, kabel ładowania i samo urządzenie.

źródło: voopoo.comWięcej o samym urządzeniu poczytacie pod tym linkiem.
Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi innymi artykułami na temat Voopoo to zapraszam tu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here