Smok Nord 50W- czy potrzebny nam był kolejny Nord?

0
4142

Smok Nord 50W to najnowsze urządzenie od Smok’a- jednego z najbardziej znanych producentów na świecie. Seria Nord podbiła serca wielu waperów, każde kolejne urządzenie z tej serii było jeszcze mocniejsze i jeszcze większe. Tym razem Smok postanowił jednak uśrednić te wszystkie wartości- tak właśnie powstał Smok Nord 50W.

 

Specyfikacja:

 

Kolorystyka:

Kolorów jest wiele, każdy znajdzie coś dla siebie. Smok Nord 50W występuje także w dwóch wersjach: leather, oraz regular.

 

Budowa:

Kształt wszystkim znany, całość bez większych zmian. Moc na poziomie 50W i bateria o pojemności 1800mAh, to zadowalający wynik jak na te rozmiary. Regulacja powietrza to nic nowego, ale dobrze że znalazła się i tutaj.

Dzięki minimalnie ograniczonym parametrom, Smok sprawił, że Nord 50W mieści się wielkością między modelami: Nord 2, a Nord 4.

Dużym plusem jest to, że urządzenie jest kompatybilne z aż trzema rodzajami zespołów grzewczych! Jednak trzeba się liczyć z zakupem dodatkowego wkładu, ponieważ nie wszystkie znajdują się w pudełku. Cieszy mnie jednak, że producenci coraz częściej decydują się na wsteczną kompatybilność.

 

W pudełku:

 

Podsumowanie:

Urządzenie to nie jest niczym nowym, nie odkryto tutaj Ameryki. Jeżeli posiadasz inne, z tej serii, to nie wiem czy jest sens decydować się na najnowszą odsłonę Nord’a.

 

Cena:

Wydaje się dość wysoka, jak na to co oferuje nam nowy Nord. Za urządzenie przyjdzie nam zapłacić około 36$. Czy warto? Wydaję się, że trochę drogo jak na „zapychacza rynku”. Jednak jeżeli nie mieliście niczego z serii Nord, to możecie go śmiało brać!

 

Więcej o urządzeniu możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here