Uwell Valyrian POD Kit 25W

0
1424

„Piękno tkwi w prostocie” – właśnie tymi słowami firma Uwell określa swoje świeżo zapowiedziane nowe urządzenie! Oto Uwell Valyrian POD Kit 25w! Sama nazwa powinna już wskazać na jednego z najlepszych smakowców wśród atomizerów czyli Valyrian!

Uwell jest marką nie tak obfitą w ofertę jak chociażby SMOK, ale gdy coś robi to robi to bardzo porządnie. Najlepszego smaku zawsze warto szukać przy urządzeniach sygnowanych ich marką. I tym razem nie zawiodą użytkowników!

Dane techniczne

Maksymalna moc: 25W
Pojemność baterii: 1250mAh
Grzałki: 0.6 ohm oraz 1.0 ohm
Pojemność kardridża: 3/2ml
Wymiary: 92x38x17mm
Waga: 72g
Port: MicroUSB

Kolory

https://file.myuwell.com/detail/vlrn/Gold.pnghttps://file.myuwell.com/detail/vlrn/Black.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzy proste kolory, czyli złoty, czarny oraz metaliczny zielony. Prezentują się bardzo ładnie i mega prosto. Napis z boku VLRN wykończony pięknym zdobieniem.

Regulowany przepływ powietrza

https://file.myuwell.com/detail/vlrn/vlrn-details9.png

Ukryty w środku obudowy, a dokładnie w kardridżu, system kontroli przepływu powietrza. Bardzo duża zaleta przy wymaganym najwyższym poziomie smaku!

Łatwe nalewanie liquidu

https://file.myuwell.com/detail/vlrn/vlrn-details6.png

System napełniania zbiornika bez konieczności wyjęcia kardridża jest bardzo dobrze przemyślanym rozwiązaniem. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do konkurentów nie posiada gumowej zaślepki, co redukuje problemy z uszkadzaniem wlewu.

Cena

To zaledwie 33.97$ w przedsprzedaży. W ramach gratisu przy przedsprzedaży producent dorzuca paczkę grzałek 0.6 także, bardzo przyjemna użytkownikowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here