Aspire OBY Pod Kit – prostota pełną parą

0
1421

Kto by się spodziewał? Aspire znów chwali się nowym urządzeniem, które wypuszczają na rynek! Tym razem postawili zdecydowanie na prostotę. Dostaliśmy poda o bardzo prostej budowie i prostym działaniu. Spójrzmy więc co Aspire OBY oferuje 😀

Aspire OBY został uzbrojony w baterię o pojemności wynoszącej 500 mAh. Stałe napięcie podawane na zespół grzewczy wynosi 3.7V, co przy dostępnej grzałce 1.2Ω daje około 12W mocy. Po wyliczeniu, w pełni naładowana bateria wystarczy na około 300 zaciągnięć. Tak czy siak, urządzenie otrzymało port USB-C dzięki, któremu bateria ładuje się godzinę (według producenta). Sposób podawania napięcia jest tylko jeden, pneumatyczny. Musimy się po prostu zaciągać bez pomocy przycisku.

 

Aspire OBY jest reklamowany przede wszystkim jako urządzenie kompaktowe. Nic dziwnego. Wymiary wynoszą tylko 106*20*14 mm gdzie wagowo wychodzi to tylko 28,8 gram ze względu na obudowę zrobioną ze stopu aluminium. Na niej widnieje pojedyncza dioda LED informująca o pracy urządzenia. Dodatkowo zostało wycięte okienko umożliwiające podgląd poziomu płynu. Do wyboru mamy 4 proste, eleganckie kolorystyki widoczne na zdjęciu poniżej.

Zbiornik jaki otrzymujemy w zestawie Aspire OBY ma pojemność wynoszącą 2 ml. W środku znajduje się niewymienialna grzałka 1.2Ω mesh. Producent dodatkowo twierdzi, że dostępne grzałki są bardzo wytrzymałe. Znając ich poprzednie produkty, sam mogę w to uwierzyć. By móc uzupełnić zbiornik, trzeba podnieść plastikową (twardą) uszczelkę umieszczoną od spodu.

Cena jaką nam przyjdzie zapłacić za Aspire OBY to zaledwie 18$ czyli niecałe 68 zł. Nie dość, że urządzenie jest eleganckie i proste to dodatkowo budżetowe! Jest to całkiem ciekawa propozycja od Aspire, zwłaszcza dla tych, którzy walczą z nałogiem papierosowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here