Torch RTA by Digiflavor – ktoś się pospieszył?

0
2795
źródło: facebook.com

Niejednokrotnie można spotkać się z sytuacją, że premiera nowego produktu danej firmy bywa bardzo pilnie strzeżoną tajemnicą. Czasem jednak zdarzy się tak, że ktoś się pospieszy i aura tajemniczości trochę znika. Tak samo było w przypadku nowego produktu firmy Digiflavor.

Torch RTA, czyli nowy atomizer na własne grzałki od wyżej wymienionej stajni ujrzał światło dzienne na kanale YT AmbitionZ VapeR. Niestety po kilku godzinach od publikacji nie można obejrzeć już tego filmu, twórca oznaczył go jako film prywatny.

Internet oczywiście obiegły już screeny i w kwestii opisu musimy posiłkować się wyłącznie nimi. Baza do kręcenia własnych grzałek jest bardzo zbliżona do tej, którą otrzymaliśmy w atomizerze Dead Rabbit od Hellvape, reszta konstrukcji wygląda jak solidna inspiracja flagowym parownikiem od GeekVape, czyli Zeusem z górnym przelotem powietrza.

Jedyną „innowacją” jest tutaj podświetlenie. Tak, atomizer będzie korzystał z ledowego RGB. Użytkownicy z trochę dłuższym stażem na pewno pamiętają szał wielu producentów jakiś czas temu z montowaniem ledów w swoich urządzeniach z przeróżnymi konfiguracjami. Oczywiście prym w tym aspekcie wiódł Smoktech.

Niestety na szerszy opis z wyszczególnieniem dokładnych parametrów musimy poczekać aż producent poda je do oficjalnej wiadomości. Będziemy śledzić ten temat 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here