Teslacigs Punk Pod 2-reaktywacja serii?

0
417
Teslacigs Punk Pod 2

Teslacigs to producent, o którym od dłuższego czasu jest dość cicho. Twórca zasłynął głównie z serii urządzeń w typie punk. Jakiś czas temu pojawił się nowy e-papieros, który być może jest zapowiedzią reaktywacji serii, a jest nim Teslacigs Punk Pod 2.

Teslacigs Punk Pod 2 to zwykły pod, który zasilany jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 800 mAh, więc sporo jak na tak małe urządzenie. W ostatnim czasie coraz bardziej popularny jest nowy kształt e-papierosa. W jego kanony piękna wkradła się już pierwsza wersja Teslacigs Punk Pod Kit. Na szczęście producent pozostał wierny pierwotnej wersji kształtu. Aktualna wersja wyposażona w oświetlenie RGB (dla ozdoby) oraz diody informujące o poziomie naładowania akumulatora.
Pod ma bardzo ładny design, który może wpaść w oko wielu potencjalnym użytkownikom. Dodatkowo wersje kolorystyczne przykuwają uwagę, mimo że jest ich tylko cztery.
Producent proponuje dwa wkłady do wyboru. Są to 0.6Ω bądź 0.8Ω. Oba wyposażone w nowoczesną technologię, która zapewnia lepsze uderzenie smaku oraz o 50% dłuższą żywotność grzałki. Wkłady zalewane od dołu niestety, co może wpływać na ich szczelność, mimo że producent twierdzi inaczej.
Regulacja przepływu powietrza wykonana w formie suwaka, więc umożliwia precyzyjne ustawienie ilości powietrza.
Pod oczywiście wyposażony w zabezpieczenia między innymi przed: zwarciem przegrzaniem, nadmiernym rozładowaniem czy przeładowaniem.

Podsumowanie

Teslacigs Punk Pod 2 to urządzenie, które wpasowuje się w obecne kanony piękna i wymagań użytkowników. Niewielkie gabaryty, spory akumulator, automatyczne zaciąganie to wszystko, czego trzeba do zwykłego zabicia głodu nikotynowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here