Lost Vape Centaurus B60 AIO – nowe urządzenie, które zaskakuje.

0
596

Lost Vape Centaurus B60 AIO – to najnowsza odsłona kompaktowego urządzenia od Lost Vape, które charakteryzuje się oryginalną budową oraz wspaniałymi osiągami. Zapiera dech w piersiach oraz zaskakuje kompaktowością oraz możliwością dowolnych konfiguracji. Wynika to z ogólnej sympatii do LV które sprzęty tworzy w sposób przemyślany – trafiać produktami do różnego segmentu klientów. Oferuję urządzenia zgodne z zapotrzebowaniem i niebywale osiąga sukcesy na obecnym dynamicznym rynku e-papierosów.

 

Lost Vape Centaurus B60 to unikatowe urządzenie o wadze 160 g. przy jednocześnie małych rozmiarach 43 x 25,5 x 85 mm. posiada on możliwość regulacji mocy od 5 do aż 60 W. Urządzenie posiada wszystkie komponenty, które pozwolą cieszyć się smakiem i wapowaniem od razu po otworzeniu z opakowania. Jest to zdecydowanie na plus urządzenia, które w łatwy i bezpieczny sposób możemy przemieszczać
B60  oraz cała seria centaurus pozwala w dowolny sposób modyfikować elementy graficzne. Odbywa się to przy pomocy wymiennych płyt magnesowanych, które stanowią konstrukcję ścienna urządzenia.  możliwa jest również wymiana ustnika pod charakterystykę pale MTL oraz DTL. Daje to niesamowitą dowolność konfiguracji i wpływu na ostateczny wygląd urządzenia.

Serce urządzenia to sprawdzony chipset Lost Vape Quest 2.0 zapewniający stałe napięcie od 3.0 – 4.2 V. Powinien on w zupełności wystarczyć do zaspokojenia naszych potrzeb w granicach 60 W.
Nowatorski system grzewczy UB Ultra M7 Coil o szerokim zakresie oporności pozwoli nam dostosować swoje własne upodobania zapewniając pełnie smaku. AIO zaopatrzony w wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh ładowany USB Typ- C oraz wspaniałym wyświetlaczem OLED o średnicy 0.42″.

Parametry Techniczne:
Wbudowana bateria 1600 mAh ładowana przez USB typu C
Waga: 160 g
Pojemność wkładu: 2 ml.
Wymiary: 43 x 25,5 x 85 mm.
Chip: Lost Vape Quest 2.0 Chip
Napięcie akumulatora: 3,0V.- 4,2 V.
 Zakres mocy 5-60 W.
Regulacja mocy Wyświetlacz: 0. 42-calowy ekran OLED
Wymienne fronty
Bezstopniowa regulacja przepływ powietrza
W Pudełku:
1 x Centaurus B60 AIO
1 x UB AIO pusty POD 5 ml.
1 x UB Ultra M7 Coil 0.2 ohm.
1 x UB Ultra M6 Coil 0.3 ohm.
2 x Ustnik 5 x Silikonowe pierścienie 1
x metalowy klucz
1 x Kabel USB-C 1
x instrukcja obsługi 1 x karta gwarancyjna

Podsumowanie:

B60 to bardzo ciekawe urządzenia, postaram się niebawem przybliżyć brata bliźniaka B80, które został wykonany w podobny sposób. Dla miłośników pod/modów będzie on idealnym rozwiązaniem. Sprawdzi się w każdych warunkach i zagwarantuje szeroki wachlarz możliwości, jedyną obawą może być niestety pojemność akumulatora, która przy korzystaniu z grzałek ≥ 0.2 może szybko się rozładować

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here