Freemax Maxus 3-potężny zestaw

0
537

Freemax na swoim koncie ma wiele ciekawych zestawów oraz podów. W ostatnim czasie światło dziennie ujrzał Freemax Maxus 3. To kolejna edycja popularnego Maxusa. Co nowego w tej wersji?

Freemax Maxus 3 to zestaw zasilany dwoma zewnętrznymi ogniwami 18650. Rozpędzi się aż do 200W. Coś, z czego kojarzony jest ten producent to kolorowe diody na jego urządzeniach. Fani tego pomysłu nie zawiodą się i tym razem, ponieważ twórca dodał oświetlenie i to nie byle jakie. Do wyboru jest multi kolor i pojedynczy kolor, ale żeby tego było mało nasz mod może emitować światło w różnych stylach. Dokładniej można sprawdzić to na stronie producenta, gdzie znajdują się animacje oświetlenia.
Skoro ma być kolorowo to również na wyświetlaczu nie może zabraknąć opcji wyboru koloru motywu, a jest ich pięć do dyspozycji użytkownika.
Mod oferuje różne tryby pracy, a znalazły się w nich między innymi: power, vtc, bypass i inne. Bez problemu więc powinien dać sobie radę z różnymi atomizerami RTA. Oczywiście urządzenie wyposażone w sporo zabezpieczeń: ochrona przeładowania, przegrzania, przed zwarciem itp.
Freemax Maxus 3M Pro 3 Tank to atomizer, który jest w zestawie. Kompatybilny jest z aż jedenastoma grzałkami tego producenta. Dostępne oporności to 0.12Ω, 0.15Ω oraz 0.2Ω. Wydaje się, że to niewiele, ale grzałki te występują w formie np. pojedynczy mesh, podwójny, potrójny czy nawet poczwórny mesh. To już stanowi nie lada gratkę dla użytkownika. Standardowo każda grzałka wykonana na bazie włókien herbacianych, co faktycznie można odczuć podczas wapowania. Istnieje również możliwość zakupu bazy RBA do atomizera.
Zalewany jest od góry i jak na producenta przystało atomizer posiada certyfikat ISO 8317 mówiący o tym, że produkt jest zabezpieczony przed dziećmi.

Podsumowanie

Freemax Maxus 3 to urządzenie godne uwagi, ale niewiele różni się od poprzednika. Zresztą co nowego można dodać do moda? Warto za to skupić się na atomizerze i jego grzałkach, które na pewno wyróżniają się w świecie e-papierosów.

O innych urządzeniach tego producenta znajdziecie informacje tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here