Suorin Elite Pod – kolejny pod mod na rynku.

0
1108

Suorin, wszyscy znamy ich z podów z serii Air. Super kompaktowe i super cienkie, kształtem przypominające kartę płatniczą. Dużo ludzi wybierało je z racji właśnie na swoje małe rozmiary, jako dodatkowe, dyskretne urządzenie. Suorin wypuścił na rynek jeszcze kilka podów bardzo podobnych do serii Air. Tym razem odważnie wkraczają na w podo modowy segment rynku, z reszta tak jak każda chcąca się liczyć w branży firma.

Elite Pod – bo o nim mowa, jest klasycznym pod modem. Wbudowany akumulator o pojemności 1100 Mah pozwala na wygenerowanie mocy maksymalnej 40 W. Kartridż o pojemności 3.1 ml mieści przyzwoitą ilość płynu. Do wyboru mamy dwa zespoły grzewcze, 0.4 ohm mesh oraz klasyczny drut 1.0 ohm. Producent zarzeka się, że urządzenie ładuje się od zera do stu procent w około 50 minut, co jest wynikiem dość przyzwoitym. Wyświetlacz bardzo podobny do tego który znamy ze Smok RPM40. Wyświetla nam podstawowe dane jak oporność, moc, stan naładowania akumulatora. Mamy też możliwość ustawienia jednego z czterech kolorów w menu.

Urządzenie jest bardzo małe (80/36/18 mm) i z racji swoich rozmiarów może być ciekawą opcją dla osób szukających czegoś dyskretnego ale dającego nam trochę więcej mocy.

Urządzenie dostępne będzie w pięciu kolorach:

– niebieski

– czerwony

–  czarny

– srebrny

– złoty

Cena, jak na Suorina przystało, jest bardzo zachęcająca, 30$

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here