Smok Nfix Kit – duchowy spadkobierca Infinixa

0
4537

Chyba wszyscy pamiętamy Smok Infinix i Infinix 2. Mega małe i kompaktowe pody, idealne dla kogoś szukającego dyskretnego sprzętu, który schowamy wszędzie. Jego mała waga, małe rozmiary i mała cena sprawiały, że był często wybierany jako starter kit.

Tym razem Smok przedstawia nam następce wspomnianego urządzenia – Nfix Kit. Nazwa bardzo podobna, wygląd urządzenia także. Wymiary urządzenia też pozostały bardzo zbliżone do poprzednika.

Moc maksymalna generowana z wbudowanego akumulatora o pojemności 700 Mah to 25 W. Wyświetlacz jest to jednostka znana z innego produktu Smoka – Nord 2. Zasada działania jest dokładnie ta sama, jeden przycisk odpowiedzialny za regulacje mocy. Podobne rozwiązanie zastosowano jakiś czas temu w podzie od SnowolfWocket.

Jedyne co może martwić to wyświetlacz w zestawieniu z akumulatorem 700 Mah. Czas pracy może nie być powalający. Sytuacje lekko ratuje usb typu c, które pozwoli na ekspresowe ładowanie, od zera do stu procent w około 60 minut. W momencie premiery dostępny będzie jeden rodzaj grzałek, DC 0.8 ohm MTL. Aczkolwiek przyglądając się uważnie kształtowi kartridża można być prawie pewnym, że sprzęt będzie kompatybilny z kartridżami od Infinixa.

Smok Nfix będzie dostępny w ośmiu kolorach.

Cena na chwilę obecną to około 30$

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here