Stubby AIO Xray – nowa wersja świetnego aio

1
1526

Stubby AIO Xray to kolejne wydanie sprzętu, który zatrząsł rynkiem AIO. Jeśli interesowałeś się projektem Stubby, ale podstawowy model był dla ciebie zbyt nudny, to wersja Xray jest dokładnie tym, czego szukasz. Przed nami nowy pomysł Vaping Bogana, czyli Stubby Xray.

Parametry techniczne

Stubby AIO Xray:
Wymiary: 77 mm x 43 mm x 30 mm
Maksymalna moc wyjściowa: 80 W
Port: USB typ C
Kompatybilność: Stubby Tank, Ponte XL i inne BORO (przy wykorzystaniu wkładki)

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-stubby-aio-xray-1

Stubby AIO Xray wyglądem wpasowuje się w cały zamysł sprzętu. Głównymi różnicami są wycięcia, które pozwolą nam na stałe oglądanie i kontrolowanie wkładki BORO. Drugą zasadniczą zmianą jest kwadratowy przycisk. Największą zaletą owej wersji jest jednak stały dostęp do przycisków i wyświetlacza, który sprawi, że sprzęt będzie wygodniejszy. Produkt trafi przede wszystkim do tych niespokojnych, którzy wolą cały czas trzymać rękę na pulsie. Sam jestem zwolennikiem montowania przezroczystych paneli w AIO by w przypadku wycieku lub innego problemu, zareagować natychmiastowo.

Nowy Stubby i nowe BORO — Ponte XL

vape-poland-stubby-xray-aio-2

Na rynek trafia także nowe BORO dostosowane rozmiarem do Stubbiego, który jedynie z dodatkową wkładką przyjmuje standardowe tanki. Przed nami Ponte XL, czyli duża wersja Meshowego Ponte. Zamontujemy tutaj siatę mesh, do której liquid transportowany będzie po rurkach znanych już ze Stubby Tank czy innych parowników RDTA. Zamysłem tego produktu jestem wręcz zachwycony. Stubby pomieści tanki z ogromną pojemnością, więc czemu by nie skorzystać z siatek meshowych. Wiele osób rezygnuje z AIO, ponieważ nie satysfakcjonuje ich RDL z wykorzystaniem jednej grzałki. Teraz będzie okazja, żeby konkretnie pochmurzyć.

Podsumowanie

Stubby AIO Xray to ciekawa propozycja dla tych, którzy Stubbiego jeszcze nie mają, a zastanawiali się nad podstawową wersją. Szczególnie teraz warto rozważyć to urządzenie za sprawą Ponte XL, które pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału tego AIO.

Macie już swoje Stubby AIO, a może zastanawiacie się nad zakupem. Dajcie znać w komentarzach.

Stubby AIO Xray przeczytacie tutaj.

1 KOMENTARZ

  1. Witam . Posiadam Stubby X-Ray 21700 i chciałbym dobrać jakiś tank do niego , nie licząc oczywiście Ponti czy tego standardowego co jest dodawany w zestawie . Ktoś podpowie jak tank będzie pasował ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here